Reklama

Catherine the Great

Katarzyna Wielka

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 6
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Gwiazdy, które zmagają się z chorobami skóry

Na czerwonych dywanach prezentują się nienagannie. W show-biznesie gwiazdy od zawsze zachwycały wspaniałym wyglądem. Zdjęcia celebrytek bez makijażu budziły wielkie emocje. Dzisiaj powoli się to zmienia. Znani nie tylko pokazują swoje naturalne oblicze, ale również głośno mówią o problemach zdrowotnych.

Choroby skóry dla wielu osób są powodem do wstydu. Ukrywają je pod grubą warstwą makijażu, który często tylko nasila objawy. Ten problem doskonale znają aktorki, dla których wygląd jest niemal równie ważny co talent. Jest grono sław, które wykorzystują media społecznościowe jako miejsce, w którym mogą pokazać się od innej strony. Potrafią również przełamywać tabu pisząc o chorobach, które dla wielu są powodem do wstydu.

Reklama

Polscy widzowie poznali ją dzięki roli Teresy Jankowskiej-Szpunar w serialu "Samo życie". Po odejściu z serialu aktorka na kilka lat zniknęła z show-biznesu. Gdy wróciła na salony wszyscy mówili o jej niezwykłej metamorfozie. Mało kto wiedział, że Monika Krzywkowska zmagała się ze śmiertelną chorobą. Po "Samym życiu" Monika Krzywkowska była gwiazdą wielu popularnych produkcji. 

Aktorka niechętnie opowiadała o swoim życiu prywatnym. Prowadziła spokojne życie u boku męża, z dala od świateł reflektorów. Sielankę przerwała lekarska diagnoza: czerniak. Krzywkowska sama zauważyła u siebie niepokojące zmiany skórne. Szybka reakcja i pomoc lekarzy pozwoliła uniknąć aktorce trudnej terapii. Chociaż nowotwór był złośliwy, to udało się go wyleczyć na wczesnym etapie. 

"Skończyło się szczęśliwie dla mnie. To było tak wcześnie odkryte, że nie zdążyłam doświadczyć tych najgorszych stron walki z rakiem. Ten czerniak jest tak okropny, można przez to przejść, ale można go też nie przeżyć" - wspomina Krzywkowska. Dzisiaj najgorsze ma już za sobą. 

Aktorka ma nadzieję, że jej doświadczenie pomoże innym w szybkim zdiagnozowaniu nowotworu. "To był szok, zderzyłam się z płytą nagrobną. Śniłam wyłącznie czarne scenariusze" - tak mówiła o pierwszych chwilach po diagnozie. Szczęśliwie udało jej się pokonać chorobę dzięki wczesnemu rozpoznaniu. 

***Zobacz także***

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje