Reklama

Kaprys losu

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 35
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kaprys losu" zastąpi "Singielkę"!

Już 4 grudnia, tuż po emisji "MasterChefa", TVN pokaże pilot nowego serialu "Kaprys losu" z Kingą Preis i Marcinem Perchuciem w rolach głównych.

Serial trafi do ramówki stacji po nowym roku. Zastąpi kończącą się w grudniu "Singielkę".

Reklama

Będzie opowiadał o samotnej matce - Zuzie Zawadzie (Kinga Preis), która jest wziętym psychologiem specjalizującym się w terapii małżeńskiej. Zuza jest matką 14-letniej Zoi i 20-letniego Patryka. To właśnie ze względu na nich stara się zachować poprawne relacje z byłym mężem.

Chociaż na co dzień pani psycholog pracuje głównie z mężczyznami, nie zwraca na żadnego uwagi, bo całkowicie zatraciła potrzebę posiadania drugiej połówki. Nawet nie zastanawia się nad tym, czy mogłaby się jeszcze zakochać.

Zuza ma pasję, którą jest praca, wspaniały dom, kochające dzieci, oddanych przyjaciół, słowem: wszystko. Wszystko?

Pewnego dnia, będąc w zagranicznej delegacji, jej lot opóźnia się i musi zanocować w hotelu. Poznaje tam Igora (Marcin Perchuć), podróżnika i badacza zachowań godowych zwierząt i... spędza z nim upojną noc.

Po powrocie do kraju często wraca wspomnieniami do tamtych chwil. Czy jeszcze kiedyś zobaczy Igora? W końcu dzielą ich tysiące kilometrów, a oni sami nie wiedzą o sobie praktycznie niczego...

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje