Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 869
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zaczyna wszystko od nowa!

Tuż po Nowym Roku w miejscu "Prosto w serce" zobaczymy nowy serial. Miłość silniejsza niż śmierć, zdrada, intrygi, szczypta humoru i plejada gwiazd - czy "Julia" skradnie nasze serca?

Jednego dnia życie Julii Chmielewskiej (Julia Rosnowska), młodej i spontanicznej dziewczyny o artystycznej duszy, staje na głowie!

Reklama

- Dowiaduje się, że Darek (Bartosz Obuchowicz), jej narzeczony, handluje narkotykami - zdradza odtwórczyni głównej roli.

- Julia nie chce spędzić życia u jego boku, dlatego stawia wszystko na jedną kartę i... ucieka! - dodaje.

Wszystko od nowa!

Opuszcza rodzinne Lubawice i udaje się do Krakowa, gdzie wpada na przystojnego nieznajomego - Maćka (Michał Lewandowski). Ten młody chłopak z bogatej krakowskiej rodziny z dnia na dzień staje się jej... fikcyjnym narzeczonym. Dlaczego?

- Maciek to typ wolnego ducha, nagle potrafi stwierdzić, że np. fajnie byłoby skoczyć do Tybetu, więc skacze, nie patrząc na pracę czy finanse - tłumaczy Michał Lewandowski. Pod wpływem impulsu lekkoduch proponuje nowo poznanej kobiecie układ, by udowodnić rodzicom, którym notorycznie podpada, że jest odpowiedzialny i potrafi ustatkować się u boku mądrej dziewczyny. Sytuacja jednak zaczyna wymykać się spod kontroli.

Problemy, problemy...

Julia poznaje Jana Janickiego (Krystian Wieczorek), starszego brata Maćka, który wzbudza w niej nieznane dotąd uczucia. - Zwraca on uwagę na Julię, bo jest spontaniczna, szczera i dobra dla ludzi - stwierdza Krystian Wieczorek. Sprawę komplikuje fakt, że mężczyzna jest już związany z Moniką (Marta Żmuda Trzebiatowska), która nie zamierza wypuścić ukochanego z rąk. Podobnie jak Darek. Zrobi on wszystko, by Julia do niego wróciła.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje