Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wieczorek okrzyknięty "ciachem roku"!

Słuchaczki radia RMF FM po całodniowym głosowaniu zadecydowały: to Krystian Wieczorek, gwiazdor "Julii" jest mężczyzną, przy którym kobietom miękną kolana!

Reklama

Przewaga Wieczorka nad innymi przystojniakami nie była jednak wcale znacząca: w rankingu wysokie miejsca zajęli także m.in. Andrzej Młynarczyk i Maciek Zakościelny (obaj otrzymali po 7% głosów, zajmując ex-aequo trzecie miejsce). Prawdziwą konkurencją dla Krystiana był jednak kto inny - do samego końca aktorowi po piętach deptał Sebastian Karpiel-Bułecka.

Po zaciętej walce szala damskich sympatii przechyliła się w końcu na korzyść Wieczorka, ale obu panów dzielił jedynie 1 procent różnicy (17 dla Krystiana do 16 dla Sebastiana). Zwycięzca plebiscytu wydawał się trochę zakłopotany wygraną.

"Nie no, jakie ciacho, naprawdę. Ja po pierwsze jestem na diecie, ja sporty uprawiam, ja sobie nie życzę przede wszystkim" - żartował w rozmowie z dziennikarzem RMF FM, twierdząc, że zwycięstwo zawdzięcza na pewno lobby cukierniczemu, a nie wiernym fankom.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krystian Wieczorek | Julia | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje