Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 869
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Weekend z gwiazdami w Dolinie Charlotty!

To była niezapomniana przygoda dla laureatów konkursu "Miłość jak z komiksu". W nagrodę pojechali na trzy dni do SPA w Dolinie Charlotty w towarzystwie gwiazd serialu "Julia"!


Reklama

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przedstawić w formie komiksu historię swojej miłości. Serialowa Julia Chmielewska jest bowiem mistrzynią tego gatunku. Ze zwycięzcami zabawy do SPA w urokliwej Dolinie Charlotty pod Słupskiem pojechały gwiazdy serialu: Julia Rosnowska, Maja Bohosiewicz, Michał Lewandowski i Krystian Wieczorek.

Wyjątkowy weekend rozpoczęła uroczysta kolacja w restauracji "Gościniec" na wodzie, na której pojawili się Krystian Wieczorek i Michał Lewandowski, czyli serialowi bracia Maciej i Janek Janiccy. Aktorzy do późnych godzin nocnych rozmawiali z zaproszonymi parami, dzieląc się swoimi wrażeniami z pierwszych chwil pobytu i zachwalając masaż filipiński. Wszyscy mogli korzystać z dobrodziejstw SPA - rozmaitych zabiegów, sauny, basenu i jacuzzi.

Następnego dnia główną atrakcją były zabawy w plenerze. Coś dla amatorów podwyższonego ciśnienia i poziomu adrenaliny. Goście mogli nauczyć się sterować poduszkowcem albo wybrać na szaloną jazdę na quadach. Ogromnym powodzeniem cieszyły się wycieczki samochodami terenowymi. Wydawałoby się, że mżawka i błoto zniechęcą do zabawy - jednak nic bardziej mylnego.

- To świetne warunki do szarżowania na quadach - zapewniał jeden z instruktorów.     

Również aktorzy z radością próbowali jazdy w trudnych warunkach. A gdy już wszyscy się porządnie zmęczyli i ubrudzili, udali się na masaże i zabiegi w SPA. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja, na której pojawiły się Julia Rosnowska i Maja Bohosiewicz. Wyjazd zwieńczył romantyczny i zmysłowy koncert Mariny Łuczenko.

 


Dowiedz się więcej na temat: Weekend z gwiazdami | Julia weekend z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje