Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 873
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Uwielbia intrygi

Piękna Monika z serialu "Julia" (Marta Żmuda Trzebiatowska) robi wszystko, by poślubić znanego chirurga. Nie kocha go, ale nie zamierza przegrać z rywalką, która zawładnęła sercem jej wybranka.

Tak ponętne czarne charaktery królują na ogół w latynoskich telenowelach. Marta Żmuda Trzebiatowska w roli Moniki wygrywa jednak z nimi urodą i intrygami. Tak manewruje, że Janek długo niczego się nie domyśla. Dlatego wielu fanów "Julii" uważa go... za fajtłapę.

Uwodzi sprytem

Reklama

Robiąc z Julki oszustkę i złodziejkę, przywiązała przystojnego chirurga do siebie. Wkrótce się przekonamy, że gdy nawet Janek przejrzy na oczy i porzuci Monikę, ona się nie podda. Doprowadzi do tego, że młody Janicki znowu obudzi się... w jej sypialni.

Jakim cudem? Zobaczmy! Robiąc słodkie oczy, owijała wokół swego palca zakochanego w niej Darka. Okaże się, że poradzi sobie także z Darkiem szantażystą. To dopiero spryciara!

Dobre rady mamy

Wiele intryg Moniki spaliłoby na panewce, gdyby nie cenne, życiowe rady jej mamy. By pomóc córce, Bożena nie cofnie się nawet przed bardzo niebezpiecznym oszustwem. Wie, że od zamożnego zięcia zależy także jej beztroski byt.


Dowiedz się więcej na temat: Julia | Marta Żmuda Trzebiatowska | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje