Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 869
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spontaniczna idealistka

Spontaniczna idealistka, jednocześnie nieco szalona artystyczna dusza. To właśnie Julia - główna bohaterka nowego serialu, który od 2 stycznia gościć będzie na naszych ekranach.

Serial to wielowymiarowa opowieść o dziewczynie, która w przeddzień swojego ślubu decyduje się zacząć wszystko od nowa. Odwołuje ceremonię, opuszcza rodzinną miejscowość – Lubawice i wyprowadza się do Krakowa, gdzie mieszka jej kuzynka Kasia. W postać Julii wciela się debiutująca w głównej roli Julia Rosnowska.

Reklama

Jej bohaterka, jak to często w życiu bywa, uciekając przed jednymi problemami, wplątuje się w nowe, wcale nie mniejsze kłopoty. Rejterując przed nieodpowiedzialnym narzeczonym wpada w ramiona imprezowicza i lekkoducha Macieja Janickiego (Michał Lewandowski). Chłopak z bogatej krakowskiej rodziny z dnia na dzień staje się jej... fikcyjnym narzeczonym. I tak na swojej drodze spotyka ludzi, którzy wydają się być w zupełnie innym momencie życia niż ona – bogaci, szczęśliwi, spełnieni zawodowo.

Tak naprawdę to tylko pozory budowane na fundamencie wielu kłamstw i zagmatwanych historii. To ludzie, którym w życiu zabrakło odwagi do bycia szczerym w stosunku samych siebie i swoich najbliższych. Julia jest dla nich kimś jakby z innego świata. Kimś, kto daje się uwikłać w ich kłamstwa, jednak z czasem dokonuje prawdziwej rewolucji w ich życiu.

Telenowela przewidziana jest na 195 odcinków. Wielbiciele gatunku znajdą w niej wszystko co konieczne – miłość, zdradę, intrygi, szczyptę humoru i plejadę gwiazd. Czy „Julia” zdobędzie serca widzów? Przekonamy się wkrótce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje