Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Prus nie jest już dziewczyną Majdana!

Anna Prus, znana z roli Pauli Bartnickiej w serialu "Julia", rozstała się z byłym piłkarzem - Radosławem Majdanem. Powód?


Reklama


Niecałe dwa miesiące temu para oficjalnie pokazała się razem na nagraniu programu "Bitwa na głosy".  Ich związek trwał już wtedy kilka miesięcy. Wydawali się bardzo zakochani.

Niestety, ich szczęście nie trwało długo. Niebawem w mediach wybuchła afera. Okazało się, że aktorka była kiedyś skazana za posiadanie narkotyków. Wydał ją były partner, piłkarz Damian Gorawski.

- Zrobił to, aby się zemścić. Co chciał na tym zyskać? Może mieć szansę na szantaż w przypadku, gdy zdecyduję się zakończyć ten związek? - żaliła się aktorka w wywiadzie udzielonym "Super Expressowi"

Radosław Majdan nie wiedział nic o kryminalnej przeszłości swojej ukochanej. Wkrótce potem pomiędzy nimi zaczęło się psuć.

- Jestem w nowym związku, z człowiekiem, który ma do mnie zaufanie i kocha mnie. To mi wystarczy. Jestem szczęśliwa - mówiła Prus o Majdanie w tym samym wywiadzie.

I choć robiła dobrą minę do złej gry, wiadomo było, że ukochany ma do niej żal.

Dziś jest już pewne, że związek aktorki i byłego piłkarza rozpadł się. - Mogę tylko powiedzieć, że ten etap Radek zamknął i nie chce nim epatować w mediach - komentuje menadżer sportowca na łamach "Super Expressu".

Czytaj także: Anna Prus i Radek Majdan ujawnili swój związek!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia | seriale | Anna Prus | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama