Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pójdzie w tango z celebrytą

Michał Lesień wcieli się w postać megapopularnego aktora i celebryty w nowej telenoweli TVN pt. "Julia". Poznaj szczegóły!

Po tym, jak z Moniką (Marta Żmuda Trzebiatowska) zerwie zabójczo przystojny chirurg plastyczny Janek (Krystian Wieczorek), ona - w ramach słodkiej zemsty - postanowi zagiąć parol na Piotra cieszącego się opinią jednej z największych gwiazd w kraju.

Reklama

Ranny gwiazdor w klinice

Zdradzamy, że Piotr pojawi się w klinice dzięki Julii, w roli której możemy oglądać Julię Rosnowską. Wcześniej dostanie w twarz od Krzysztofa (Grzegorz Mielczarek), który uderzy kolegę ze studiów z zazdrości o swoją żonę Kasię (Ewa Kaim). Ranny aktor będzie wymagał fachowej pomocy. Julia umówi go więc na zabieg u Moniki.

W gabinecie Millerówna użyje wszystkich swoich sztuczek, by tylko oczarować Piotra. I uda jej się to - zadowolony gwiazdor zaprosi ją na kolację. Tyle że nie pojawi się w umówionym miejscu. Monika będzie usiłowała się do niego dodzwonić. Bezskutecznie. Wściekła i zawiedziona wróci do domu... A następnego dnia pochwali się recepcjonistce Anicie (Maja Bohosiewicz), jak to było cudownie na randce z gwiazdorem. Dokładnie opowie nawet o tym, co jedli...

Namiętny pocałunek

W tym momencie do kliniki wkroczy Piotr z bukietem kwiatów. Monika natychmiast zaciągnie go do swojego gabinetu.

- Bawisz się mną! - zarzuci aktorowi, a wtedy on mocno ją przytuli i zacznie namiętnie całować.

Millerówna będzie chciała zaprotestować, ale kątem oka zauważy, że w drzwiach gabinetu stoi... Janek. Perspektywa związku z gwiazdorem tak bardzo się jej spodoba, że następnego dnia kosmetyczka nie stawi się w pracy. Bez żadnego uprzedzenia! Nie bez kozery więc Anita nabierze podejrzeń, że Monika poszła w tango z Piotrem.

Czy celebryta ma poważne zamiary wobec przebiegłej Moniki?


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje