Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 873
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa ofiara intryg?

Zdesperowana Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) zaciągnie Piotra (Michał Lesień) do łóżka. Ma nadzieję, że zajdzie w ciążę i będzie mogła udawać, że to dziecko Janka (Krystian Wieczorek).


Reklama

Akcję usidlania popularnego gwiazdora przebiegła kosmetyczka przeprowadzi podczas weekendowego wyjazdu. Millerówna będzie dwoić się i troić, by zajść z Piotrem Karwańskim w ciążę. Lecz czeka ją wyjątkowo nieprzyjemna niespodzianka.

Okaże się, że w tym samym hotelu przebywa jego żona (Agata Załęcka). Panie już miały kiedyś ze sobą do czynienia. Karwańska jasno dała wtedy Monice do zrozumienia, by raz na zawsze zeszła jej z drogi, bo - w przeciwnym razie - gorzko tego pożałuje.

Tragiczna decyzja?


Tymczasem Tadeusz (Tadeusz Huk) zapyta Janka, co dzieje się z Moniką, która od kilku dni nie przychodzi do pracy i do tego twierdzi, że źle się czuje. Chirurg zadzwoni do Millerówny, jednak ona będzie miała wyłączony telefon. W tym czasie pochłonie ją bowiem akcja z Karwańskim.

Zaniepokojony milczeniem Moniki, Janek skontaktuje się w tej sprawie z jej mamuśką Bożeną (Aldona Jankowska). Z jej ust usłyszy, że będąca przy nadziei kosmetyczka, załamała się po ich kłótni.

- Obawiam się, kochanieńki, że może zrobić coś głupiego - doda Millerowa, a Janek poważnie zacznie się martwić, że w wyniku ich sporu, może zdecydować się na usunięcie ciąży.

Test ciążowy


Po powrocie z wypadu z Piotrem, Monika zrobi test, by sprawdzić, czy wyjazd się opłacił i czy zaszła z nim w ciążę. Jak na złość, wynik będzie negatywny! Chwilę później u Millerówny pojawi się Karwański. Gdy zauważy test, zapewni ją, że może być spokojna, bo poddał się zabiegowi i nie może mieć dzieci. W tej sytuacji dziewczyna sama zakończy niefortunny romans.

Jednak nad jej głową znów zbiorą się czarne chmury. Darek (Bartosz Obuchowicz) zażąda od niej 100 tys. zł. - Jeżeli nie dostanę pieniędzy, jutro powiem Jankowi, że udajesz ciężarną - zaszantażuje ją Nogaj. No i co teraz wymyśli sprytna kosmetyczka? 


a.im.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje