Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 869
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na życiowych zakrętach

Przed nowym sezonem serialu "Julia", który zostanie wyemitowany już we wrześniu, przypomnij sobie przełomowe momenty z życia bohaterów. Oto 10 największych burz, jakie miały miejsce w "Julii" i zapowiedź nowego wydarzenia!


Ostateczne zerwanie z dilerem - odcinek 19.

Reklama

Zakochany w Julii Darek nie był w stanie przyjąć do wiadomości ucieczki ukochanej sprzed ołtarza. Ruszył więc jej śladem do Krakowa, by sprowadzić do Lubawic i poślubić. Ostatecznie nie udało mu się jednak przekonać Julii do siebie. Diler dostał kosza, a gdy wpadł w szpony Moniki, postanowił zemścić się na byłej ukochanej.


Pierwszy pocałunek - odcinek 21.

Doszło do niego podczas turnieju w bule, zorganizowanego przez Tadeusza (Tadeusz Huk). Julia była wtedy dziewczyną Maćka, a Janek sypiał z Moniką, choć jeszcze bez zobowiązań. Następnego dnia, po namiętnym pocałunku, oboje udawali, że nic się nie stało. Już wtedy nie potrafili bez siebie żyć.


Julia przyłapuje maćka z Kamilem - odcinek 32.

Choć Julia zgodziła się grać narzeczoną Maćka, by poprawić jego notowania u rodziców, nie miała pojęcia o jego orientacji seksualnej. Janicki ukrywał, że jest gejem. Pewnego dnia Julia przyłapała go z jego partnerem Kamilem (Marcin Stec). Przeżyła szok, ale w pełni zaakceptowała sytuację. 


Kradzież leków w klinice piękna - odcinek 61.

Nogaj włamał się do Kliniki Piękna, ukradł leki i laptop Maćka. Znalazł w nim jego kompromitujące zdjęcia z Kamilem. O wszystkim wyśpiewał Monice, która podrzuciła leki do pokoju marketingu z kompasem Julii. Chmielewska została oskarżona o kradzież. Janek nie wierzył do końca w jej winę i postanowił zatrudnić detektywa, który rozwikłał zagadkę.


Rywalka z przeszłości - odcinek 62.

Gdy w klinice pojawiła się Patrycja (Joanna Koroniewska), dawna miłość Janka, Monika wyczuła w niej konkurencję. I nie zainteresował jej fakt, że kobieta szuka pomocy dla synka, który kilka lat wcześniej został poparzony. Z zazdrości o nią suszyła Jankowi głowę, aż w końcu... poprosił ją o rękę, co zasmuciło zakochaną w Janku Julię.


Porwanie Maćka - odcinek 66.

By nie dopuścić do ślubu Julii i Maćka, Darek Nogaj zdecydował się na uprowadzenie i uwięzienie rywala. Napadł na niego, gdy ten czekał przed swoim domem na taksówkę, która miała zawieźć go na wieczór kawalerski. Potem Nogaj przetrzymywał związanego Janickiego w warsztacie. Jednak Maćkowi jakimś cudem  udało się uciec, dzięki czemu mógł stawić się na własnym ślubie.


Przerwana ceremonia ślubna - odcinek 69.

Gdy Julia i Maciek składali przysięgę małżeńską, do Urzędu Stanu Cywilnego wkroczył Darek i zaczął wymachiwać zdjęciami pana młodego w objęciach Kamila. Następnie oświadczył, że Maciek jest gejem. Wtedy podbiegł do niego Janek i siłą wyprowadził z sali. Maciek przyznał, że Nogaj powiedział prawdę. Goście współczuli Julii, że została oszukana.


Monika wręcza Julii 100 tys. zł - odcinek 75.

W wigilijny wieczór Monika przyszła do Fado, gdzie Julia spędzała święta z rodziną. Powiedziała, że jej wizyta ma związek z małą Natalką, po czym wręczyła rywalce 100 tysięcy złotych (wcześniej z konta Maćka wyjął je Darek) na operację siostry. Jednak postawiła warunki: Julia miała zniknąć z kliniki i życia Janickiego.


Aresztowanie Darka - odcinek 99.

Sprawiedliwości w końcu stało się zadość. Pewnego pięknego dnia w warsztacie samochodowym, w którym pracował Darek, pojawiła się policja. Po chwili okazało się, że chce aresztować Nogaja, ponieważ jest oskarżony o kradzież leków z Kliniki Piękna. Oznaczało to ostateczne oczyszczenie Julii z zarzutów. Odpowiedzią Moniki było wtedy upozorowanie próby samobójczej, po której Janek zabrał ją do Wenecji.


Janek rozstaje się z Moniką - odcinek 112.

Gdy Janek zaprosił Monikę do eleganckiej restauracji, ona była na bank przekonana, że ukochany chce wreszcie porozmawiać z nią o szczegółach ich ślubu oraz wesela. Tymczasem przystojny chirurg niespodziewanie oznajmił jej, że to... ostateczny koniec ich związku. Zaskoczona i zdruzgotana Monika poprosiła go, żeby absolutnie nikomu nie mówił o ich zerwaniu. - Najpierw sama muszę się z tym pogodzić - wyjaśniła nieszczęśliwa kosmetyczka.

 

UWAGA - SPOILER! Pocałunek ze Sławkiem - odcinek 116.

Na początek sezonu Sławek (Łukasz Musiał) zaprosi Julię na kolację. Chmielewska będzie chciała powiedzieć mu, że między nimi nic nie będzie. Ale... Sławek zacznie ją całować. W tym czasie w restauracji pojawi się Janek, który to wszystko zobaczy!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje