Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 873
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłość kwitnie w "Julii"!

Między Julią (Julia Rosnowska) a Jankiem (Krystian Wieczorek) w końcu zacznie się układać! Janicki wróci z Londynu i wyzna miłość ukochanej! Czy nikt ich tym razem nie rozdzieli?


Reklama

Po wyjeździe Janka za granicę on i Julia będą komunikować się przez Internet. Podczas jednej z wirtualnych rozmów Chmielewska powie Janickiemu, że chciałaby go zobaczyć. Dwa dni później spełni się jej marzenie. Janek pojawi się u niej niespodziewanie. - Wróciłem, bo chciałaś mnie widzieć - wyjaśni szczęśliwej dziewczynie. - Ja też zdążyłem się za tobą stęsknić.

Oficjalne randki

 W czasie romantycznego spaceru Julia i Janek szczerze porozmawiają o swoich uczuciach. Wreszcie wyznają sobie miłość! Zostaną parą i oficjalnie zaczną umawiać się na randki. Julia wyzna potem swojej kuzynce Kasi (Ewa Kaim), że jeszcze nigdy nie była taka szczęśliwa. Na dodatek dowie się, że to właśnie Janek załatwił kosztowną rehabilitację jej siostrzyczce Natalce (Gabriela Mazurek).

Kłamstwa z miłości

 Na jaw wyjdzie intryga Sławka (Łukasz Musiał), który działał w spisku z Agnieszką (Laura Breszka). Julia zapyta go, dlaczego ją okłamywał. - Zrobiłem to z miłości do ciebie - odpowie. A zakochany po uszy Janek podziękuje Julii za to, że zawsze w niego wierzyła. Bożena (Aldona Jankowska) zaś zobaczy ich trzymających się za ręce...  

Maciek poznaje kulisy afery!

 Niebawem Maciek (Michał Lewandowski) zatrudni się w biurze podróży. Tym samym, gdzie pracuje Agnieszka (Laura Breszka), która oskarżyła Janka o błąd w sztuce lekarskiej! Uzna, że będąc w jej najbliższym otoczeniu, znajdzie na nią jakieś haki. Młody Janicki błyskawicznie odkryje, że dziewczyna zarezerwowała ekskluzywny rejs dla dwóch osób. I to w tym samym dniu, w którym poszła na operację! Teraz nie ma jednak pieniędzy, aby zapłacić za wycieczkę. Maciek nabierze więc podejrzeń, że Agnieszka zaplanowała wyłudzenie odszkodowania od Kliniki Piękna. Dlatego dobierze się do jej komputera. Z poczty mailowej Turczyńskiej dowie się, że kobieta szuka prawnika, bo chce pozwać klinikę! Maciek poprosi Krzysztofa (Grzegorz Mielczarek), by zagrał przed Agnieszką... adwokata. 

Monika podrywa Sławka!


Gdy Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) dowie się, że Sławek (Łukasz Musiał) jest synem Tadeusza (Tadeusz Huk), zacznie snuć plany uwiedzenia dziedzica fortuny Janickich. Szybko przejdzie do ich realizacji. Podstępem wyciągnie Sławka z imprezy urodzinowej w Fado. Poprosi, żeby ją odprowadził do domu, a następnie zaprosi go na lampkę wina. Czy czar pięknej kosmetyczki podziała na mężczyznę?

Agnieszka pragnie zemsty

Turczyńska (Laura Breszka) będzie chciała zniszczyć Klinikę Piękna. Tym bardziej że ma nadzieję, że ona i Sławek (Łukasz Musiał) zostaną parą. Tymczasem on pokochał Julię i obawia się, że Agnieszka pokrzyżuje mu szyki. Postanowi więc przekonać ją do wyjazdu z Krakowa. Mało tego, gotów będzie jej nawet za fatygę zapłacić! Jak na propozycję zareaguje Agnieszka? Jadem i wściekłością... 


a.im.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje