Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 869
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maciek zostanie uprowadzony!

Darek (Bartosz Obuchowicz) zrobi wszystko, byle tylko nie dopuścić do ślubu Julii (Julia Rosnowska) z Maćkiem (Michał Lewandowski). W tym celu posunie się nawet do porwania Janickiego!Reklama


Ujawniamy, że Maciek zostanie porwany w 66.odcinku "Julii“ (emisja w poniedziałek 2 kwietnia). Gdy będzie czekał na taksówkę przed swoim mieszkaniem, nagle ktoś do niego podbiegnie, zarzuci mu worek na głowę i wciągnie do auta. Co ciekawe, chwilę później dokładnie to samo spotka jego partnera Kamila (Marcin Stec)!

Bardzo szybko wyjdzie na jaw, że wynajęci przez Janka (Krystian Wieczorek) i Igora (Marcin Sianko) "porywacze“ - zamiast Maćka - dostarczyli na wieczór kawalerski Kamila!

Maciek zaś zostanie związany i będzie przetrzymywany w warsztacie, w którym pracuje Darek. Na początku pomyśli, że to żart. Lecz szybko zorientuje się w sytuacji i dojdzie do wniosku, że uprowadzono go, by nie doszło do jego ślubu z Julią!

Tymczasem Janek i Kamil rozpoczną intensywne poszukiwania Maćka. Pojawią się podejrzenia, że Janicki zniknął nie bez powodu - ma wątpliwości przed ślubem...

Czy Maćkowi uda się wydostać z opresji i jego ślub z Julią dojdzie do skutku?


Dowiedz się więcej na temat: porwanie | Julia odcinek 66 | porwanie w Julii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje