Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Julia": Wakacje Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", korzysta z wakacji pełnymi garściami. Najpierw odwiedziła na Cyprze zaprzyjaźnioną projektantkę mody, Natalię Jaroszewską. Teraz czeka ją kolejna podróż, tym razem do Chorwacji.


- Jedną podróż mam już za sobą. Spędziłam bardzo uroczy czas na Cyprze, gdzie odwiedziłam swoją przyjaciółkę, Natalię Jaroszewską, która mieszka tam od trzech lat - dowiadujemy się od aktorki.

Reklama

- Na Wyspie Afrodyty nie chodziłam utartymi szlakami. Odwiedzałam restauracje i plaże, które znają tylko mieszkający tam ludzie. Oprócz tego - cztery kobiety, bardzo inspirujące rozmowy do białego rana i oczywiście zakupy. Mam takie przemyślenie po tym wyjeździe, że nikt tak bardzo nie potrafi zainspirować drugiej kobiety, jak właśnie inna kobieta - powiedziała Żmuda Trzebiatowska.

Gdy wróciła do Polski, czekało ją miłe wydarzenie. W sobotę 26 lipca w stołecznym Teatrze Kwadrat celebrowano jej 30. urodziny. Po wystawieniu sztuki "Ślub doskonały", w którym gra jedną z głównym ról, koledzy z zespołu zrobili jej niespodziankę. Wraz z publicznością zaśpiewali jubilatce sto lat, a dyrektor, Andrzej Nejman, wręczył jej ogromny bukiet kwiatów.

Kolejny cel Marty to Chorwacja. - Lecę z przyjaciółmi na ich łódkę i będę pływać po Adriatyku. Później, po krótkim urlopie, pod koniec sierpnia, zaczynam zdjęcia do filmu. Na razie nie mogę zdradzić jego tytułu - usłyszeliśmy od gwiazdy


swiatseriali.pl/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia | Marta Żmuda Trzebiatowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje