Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Julia": To już koniec wielkiej miłości?

Załamany Janek (Krystian Wieczorek) zdecyduje się na nagły wyjazd do Londynu. A Julka (Julia Rosnowska) powie mu w ostatniej chwili, że już nigdy nie będą razem!


Reklama

Przypomnijmy, że Janek Janicki wpadnie w poważne tarapaty. Po oskarżeniach Agnieszki Turczyńskiej (Laura Breszka) o błąd w sztuce lekarskiej media nie dadzą mu spokoju. Dlatego w obecności dziennikarzy chirurg przyzna się do winy.

- Popełniłem błąd, przez co naraziłem życie pacjentki na niebezpieczeństwo - wyzna jak na spowiedzi. Tadeusz uzna zachowanie syna za nieodpowiedzialne, a prawnikowi zleci przygotowanie ugody z Agnieszką.

Cios prosto w serce


Tymczasem Julia bardzo przeżyje nagonkę na Janka. Wpadnie nawet na pomysł, jak mogłaby mu pomóc. Poprosi, by pacjentki, które pozytywnie myślą i mówią na temat Janka, udzieliły wywiadu w gazecie.

Niestety, starania Chmielewskiej pójdą na marne, bo Janicki niespodziewanie oświadczy jej prosto w twarz, że nigdy nie będą razem. Ona odbierze to jako cios w samo serce! Tym bardziej, że oczekiwała od niego wyznania miłości. I nie tylko...

Dlaczego Janek tak się zachowa? Bo uzna, że Julię łączy coś ze Sławkiem, któremu zresztą zarzuci złe intencje. I - zamiast porozmawiać z ukochaną na ten temat i wszystko z nią raz na zawsze wyjaśnić - postanowi wyjechać za granicę.

Słowem, wybierze ucieczkę od kłopotów. Oceni bowiem, że stracił wszystko: pracę, dobre imię, klinikę i do tego jeszcze miłość swojego życia. Zrezygnowany poprosi Maćka, by odwiózł go na lotnisko.

W tym samym czasie Julia będzie usiłowała dodzwonić się do przyjaciela, by ten za wszelką cenę zatrzymał Janickiego w Krakowie. Lecz gdy Maciek odbierze telefon, powie jej, że samolot do Londynu właśnie wzbił się w powietrze.

Prywatne śledztwo


Chmielewska postanowi porozmawiać z Agnieszką Turczyńską, by zapytać ją, dlaczego fałszywie oskarżyła Janka o błąd w sztuce. Intuicja niezmiennie podpowiadać jej będzie, że coś tu nie gra, a Janicki jest niewinny.

Oczywiście o swoich zamiarach Julia poinformuje Sławka, który na wieść o tym wpadnie w popłoch, bo był przecież wspólnikiem Turczyńskiej! Zrobi więc wszystko, by Julia nie miała okazji porozmawiać z Agnieszką w cztery oczy. Tyle, że kobiety umówią się na spotkanie.

Maciek będzie obserwował je z ukrycia, a następnie podsłucha telefoniczną rozmowę Turczyńskiej. Zorientuje się, że Agnieszka zaplanowała sobie wszystko ze wspólnikiem. Jeszcze nie wie, że jest nim Sławek...


a. im

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia | Julia Rosnowska | Krystian Wieczorek | Michał Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje