Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Julia": Millerówna żąda miliona!

Szantaż Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska) wobec Tadeusza (Tadeusz Huk) wyjdzie na jaw. Hanna (Anna Tomaszewska) zażąda rozwodu. Uwaga, spoilery!

Przebiegła Monika zaproponuje Tadeuszowi prosty układ: na zawsze zniknie z życia jego syna Janka (Krystian Wieczorek), pod warunkiem, że stary Janicki zapłaci jej za to milion złotych. Co na to senior rodu? Otóż oświadczy, że owszem, zapłaci, ale znacznie mniej niż kobieta zażądała. Kosmetyczka oczywiście nie zechce się na to zgodzić i natychmiast zagrozi, że bez skrupułów wyjawi jego żonie, iż łączył ich płomienny romans.

Spowiedź Tadeusza

Reklama

Tymczasem Hanna przypadkiem dowie się, że Tadeusz zbiera pieniądze, gdyż rzekomo ma osobiste problemy. Na pytanie o źródło kłopotów, mąż będzie sprytnie unikał odpowiedzi. To ją bardzo zmartwi. Zacznie podejrzewać, że Tadeusz ukrywa przed nią coś ważnego. Twardo zażąda wyjaśnień. - Potrzebuję pieniędzy dla Moniki, by zapłacić jej za odejście od Janka - zdradzi jej Janicki. - Muszę ci się też przyznać, że kiedyś miałem z nią romans, a teraz ona mnie szantażuje... To szczere wyznanie męża spadnie na Hannę jak grom z jasnego nieba. Natychmiast postanowi rozmówić się z niedoszłą synową. - Nie dostaniesz od nas ani grosza! - poinformuje ją osobiście. - Ale i tak raz na zawsze masz zniknąć z życia naszej rodziny. Dalej sytuacja rozwinie się z prędkością światła.

Pozew o rozwód

Tadeusz wręczy Monice wymówienie. Poinformuje ją w obecności całego personelu, że i ona, i jej matka Bożena (Aldona Jankowska) mają zakaz wstępu do kliniki. O romansie Moniki i Tadeusza dowiedzą się Janek i Maciek (Michał Lewandowski), a Hanna wniesie pozew o rozwód...

Kamil w rodzinie?

Nieoczekiwanie Tadeusz zaproponuje Maćkowi wspólny obiad z jego partnerem życiowym Kamilem (Marcin Stec). Czy to oznacza, że postanowił zaakceptować odmienną orientację seksualną młodszego syna? A może to tylko próba odwrócenia uwagi rodziny od informacji o jego skoku w bok z Moniką?

Zemsta Moniki

Po tym, jak Janiccy pozbawią Miller pracy, kosmetyczka zaplanuje odwet. Nie będzie chciała dopuścić, by Janek związał się z Julią (Julia Rosnowska). Przebierze się za Chmielewską, aby przekazać konkurencji receptury kremów. Cel? Wrobić Julię w kradzież. Ale Nogaj (Bartek Obuchowicz) będzie ją śledził...

a.im.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje