Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 869
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ich dwóch, a ona jedna

Dwaj bracia zakochują się w tej samej dziewczynie. A kogo pokocha Julka?

Śliczna dziewczyna o artystycznej duszy marzy o wielkiej miłości. Znajduje ją. Na dodatek podwójnie! Tak zaczyna się nowa telenowela TVN-u - "Julia". W tytułowej roli Julia Rosnowska.

Reklama

Kim jest ta dziewczyna?

- Chyba każdy chciałby mieć taką osobę wśród bliskich - mówi aktorka o swojej bohaterce. Bo serialowa Julia jest pełna pasji i radości życia. W przeddzień ślubu odkrywa, że jej narzeczony (Bartek Obuchowicz) jest gangsterem. Zrywa zaręczyny i ucieka z rodzinnych Lubawic do Krakowa. Tam wpada na przystojnego nieznajomego, Macieja (Michał Lewandowski), który proponuje jej układ. Zostanie jego fikcyjną narzeczoną (chce pokazać rodzicom, że przestał być lekkoduchem), natomiast on pomoże jej znaleźć pracę.

Rodzina Maćka jest zachwycona Julią, a szczególnie jego starszy brat, Jan (Krystian Wieczorek). Mniej entuzjazmu wykazuje narzeczona Jana, Monika Miller (Marta Żmuda Trzebiatowska).

Nowa "Majka"? Akcja "Julii", podobnie jak "Majki", rozgrywa się w Krakowie. Na planie znów spotkała się ta sama ekipa, a także niektórzy aktorzy, jak Michał Lewandowski i Ewa Kaim.

Pierwszy odcinek "Julii" zobaczymy już 23 grudnia, tuż po finałowym odcinku "Prosto w serce".

Emisja serialu, który przewidziany jest na 195 odcinków, rozpocznie się 2 stycznia na antenie TVN (codziennie o godzinie 17.55).

Dowiedz się więcej na temat: Julia Rosnowska | Michał Lewandowski | Krystian Wieczorek | Julia | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje