Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dąży do ideału

- Myślę, że widzowie pokochają ją od pierwszego wejrzenia, bo z pewnością Julia na to zasługuje. Cieszę się, że mogę ją grać - mówi młoda aktorka Julia Rosnowska.


Jest pani podobna do serialowej Julii?

Reklama

- W sensie fizycznym - identyczna (śmiech)! Natomiast co do usposobienia, które u serialowej Julii jest bliskie ideału - to dążę do niego. Ze swojej strony staram się też dodać mojej bohaterce trochę poczucia humoru, co chyba jej wychodzi na dobre, jako że Julia chwilami bywa zabawna.

Łączy was też imię - czy to przypadek, że obie jesteście Juliami?

- Absolutny! Jak przyjechałam na casting, to scenariusz był już gotowy i była w nim Julia. Niewykluczone, że istnieje jakaś zbieżność między imieniem człowieka a jego charakterem, co potwierdzałoby się w obsadzie naszego serialu, bo mamy wielu aktorów, których imiona brzmią identycznie lub podobnie, jak granych przez nich postaci. W moją serialowa mamę, Alicję, wciela się Alina Kamińska, pani Anna Tomaszewska gra Hannę, pan Tadeusz Huk - Tadeusza...

Akcja serialu toczy się w Krakowie, a pani mieszka w Warszawie. Ciężko jest tak daleko dojeżdżać na plan?

- Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Zapowiada się, że w takich podróżach spędzę prawie cały 2012 rok, ponieważ zdjęcia potrwają do października. Co ciekawe - w miarę upływu czasu i ilości odbytych przejazdów, odległość ta zdaje się być coraz krótsza, no i polubiłam pociągi!

A podróżuje pani w miłym towarzystwie...

- Tak, najczęściej jeździ ze mną mój kot Popeye, który uwielbia przechadzać się na smyczy po korytarzu, budząc tym zainteresowanie pasażerów. Był ze mną też na planie, ale tylko raz, bo narobił tam niezłego zamętu! Odtąd zostawiam go na czas pracy w moim krakowskim mieszkaniu i zawsze ochoczo wracam, ze świadomością, że ktoś na mnie w nim czeka...

Rozmawiała Jolanta Majewska-Machaj

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia | Julia Rosnowska | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje