Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 869
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Czy ty mnie zdradzasz"?

To pytanie Hanna (Anna Tomaszewska) zada swojemu mężowi Tadeuszowi (Tadeusz Huk). Jaką usłyszy odpowiedź?


Reklama

Przypomnijmy, że Hanna przez przypadek usłyszała rozmowę perfidnej kosmetyczki Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska) z jej przebiegłą mamuśką Bożeną (Aldona Jankowska). Dowiedziała się z niej, że jest zdradzana przez swojego męża Tadeusza. Ta wiadomość spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Mądrość życiowa podpowie jej jednak, że nie należy wierzyć we wszystko, co mówią inni ludzie. Zresztą zaufana przyjaciółka Grażyna (Agnieszka Mandat) również poradzi jej, by szczerze porozmawiała z mężem zamiast wierzyć w oszczerstwa złośliwych kobiet.

Tymczasem Monika będzie histeryzować. Przestraszy się, że jeśli Hanna dowie się o jej romansie z Tadeuszem, wszystko przepadnie. Nie dość, że będzie musiała zapomnieć o małżeństwie z Jankiem (Krystian Wieczorek), to jeszcze na pewno straci dobrą pracę w klinice.

Zdradzamy, że w 35. odcinku "Julii" (emisja w piątek 17 lutego) Hanna podczas kolacji zdobędzie się na odwagę i wprost zapyta Tadeusza o to, czy ją zdradza...Co na to stary Janicki? Jak łatwo przewidzieć, pójdzie w zaparte.

- Nigdy cię nie zdradziłem - skłamie żonie prosto w oczy. Początkowo Hanna będzie zdenerwowana i rozgoryczona. Zmięknie jednak, gdy mąż okaże jej czułość...

Czy romans Tadeusza z Moniką wyjdzie kiedykolwiek na jaw?

 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje