Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 881
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Prus i Radek Majdan ujawnili swój związek!

Anna Prus, czyli Paula Bartnicka z "Julii", już nie ukrywa, że jest nową dziewczyną... Radosława Majdana! Podobno uczucie połączyło Anię i Radka kilka miesięcy temu, ale dopiero w ostatnią sobotę para po raz pierwszy oficjalnie pokazała się razem.

Anna Prus i Radosław Majdan nie chcą dłużej trzymać swojego związku w tajemnicy. Przez kilka miesięcy spotykali się ukradkiem, omijali środowiskowe imprezy i robili wszystko, by zmylić śledzących ich paparazzi. Podobno to Majdan nie chciał zbyt szybko ujawniać, że znowu ma dziewczynę i że jest nią właśnie Anna, jej też nie zależało na tym, by początek jej zażyłości z Radkiem stał się tematem plotek i prasowych publikacji.

Śliczną aktorkę i byłego piłkarza najwyraźniej jednak zmęczyło już udawanie, że nic ich nie łączy! W sobotę pojawili się razem w studiu programu "Bitwa na głosy" i, choć wciąż oficjalnie nie potwierdzili, że są razem, trudno było nie zauważyć, że są sobą zauroczeni i tworzą parę.

Reklama

Anna Prus jest o 8 lat młodsza od Radosława Majdana. O dotychczasowych jej związkach z mężczyznami niewiele wiadomo.

Ona sama przyznaje, że ma słabość do sportowców (spotykała się m.in. z piłkarzem Damianem Gorawskim) i podobają się jej mężczyźni, którzy dobrze wiedzą, czego chcą od życia. Radosława poznała na jednej z imprez.

Nie przypuszczała jednak, że były mąż Dody będzie jej kiedyś bardzo bliski. Spodobało się jej, że Majdan traktuje kobiety z ogromnym szacunkiem, ma wielkie poczucie humoru i można z nim porozmawiać praktycznie na każdy temat.

Początkowo traktowała go jak dobrego znajomego, ale z biegiem czasu zaczęła w nim dostrzegać mężczyznę, u boku którego mogłaby spróbować sobie ułożyć życie. 

W końcu, po kilku spotkaniach i wielu rozmowach, stwierdziła, że jej serce bije mocniej już na sam dźwięk imienia piłkarza. Postanowiła wtedy nie bronić się przed kiełkującym uczuciem. Dziś jest szczęśliwa i jest coraz bardziej pewna, że Radek jest miłością jej życia, na którą tak długo czekała.

Czas pokaże, czy ich uczucie przetrwa próbę czasu...

Jesteś fanem seriali? Sprawdź, czy twój ulubiony tytuł jest u nas na stronie i zostań jego fanem!


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia | Radek Majdan | Anna Prus | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje