Reklama

Jessica Jones

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Jessica Jones": Jak poradzi sobie z traumą?

W wywiadzie dla magazynu "Esquire" Melissa Rosenberg, twórczyni serialu, zdradziła parę sekretów zza kulis drugiego sezonu "Jessici Jones".

Jednym z najważniejszych wątków w 2. serii będzie historia Jessici i to, w jaki sposób bohaterka poradzi sobie z traumą..

Reklama

"Jessica jeszcze przed spotkaniem Kilgrave'a (David Tennant) miała sporo problemów, z którymi musiała sobie radzić. W drugim sezonie możemy w całości pokazać jak Jessica dochodzi do siebie po tym, co ją spotkało, a to jest powolny proces, nie cudowne wyzdrowienie".

"Podczas pracy na planie 'Dextera' nauczyłam się, że aby rozwinąć postać nie można jej w 100 procentach uleczyć. [...] Ludzie nie radzą sobie tak szybko, nie przeżywają tych dramatycznych chwil, aby po chwili powiedzieć "Zaaresztowali go, to już koniec, już wszystko jest w porządku" - mówi Rosenberg.

Reżyserka i producentka wykonawcza serialu wspomina również o cudownej współpracy z Marvelem. Jak wiadomo "Jessica Jones" będzie częścią większego uniwersum - razem z Daredevilem, Lukiem Cagem oraz Iron Fistem pojawi się w telewizyjnych Avengersach czyli serii "The Defenders".

Rosenberg zapewnia, że jest w stałym kontakcie z Marco Ramirezem i Dougiem Petrie (producentami "The Defenders") i wymieniają się pomysłami, rozmawiają i uważnie słuchają co druga strona ma do powiedzenia.

 "Muszę wiedzieć co zamierzają scenarzyści 'The Defenders', aby móc zaplanować sezon drugi, a oni muszą wiedzieć co planuję ja. Marvel uwielbia pracę zespołową, więc nie ma ma opcji, żeby pojawił się jakiś szaleniec i próbował przejąć kontrolę".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje