Reklama

Station 19

Jednostka 19

Ocena
serialu
10
Doskonały
Ocen: 2
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Jednostka 19": Dzielni strażacy nie cofną się przed niczym!

"Jednostka 19" podąża za grupą bohaterskich strażaków ze Seattle, którzy kładą swoje życia na szali za każdym razem, gdy wyjeżdżają do akcji. Z odwagą a nie brawurą, zawsze z sercem na dłoni śpieszą na ratunek ludziom, którzy znaleźli się w sytuacji śmiertelnie niebezpiecznej. Premiera serialu na antenie Polsatu Seriale już we wtorek, 30 marca o 12:00!

Ta premiera na antenie Polsatu Serialu to najnowsza produkcja twórców takich telewizyjnych przebojów, jak: "Chirurdzy", "Skandal" i "Sposób na morderstwo". Ten amerykański serial obyczajowy przenosi nas do trudnego, pozornie zamkniętego i czasem bolesnego świata najodważniejszych mieszkańców amerykańskiego miasta, ale uczucia, które nimi targają, są uniwersalne.

Reklama

 Seattle Fire Station 19 to wyjątkowa jednostka ratunkowa. Służba w niej to powołanie. Zwłaszcza ona jest o tym przekonana - Andy Herrera (Jaina Lee Ortiz), córka szefa i najambitniejsza osoba w drużynie. Kapitan Pruitt Herrera (Miguel Sandoval) od początku wymagał od córki więcej niż od pozostałych swoich podwładnych - równie jak ona młodych, dzielnych i profesjonalnie podchodzących do pracy w straży pożarnej.

Najprzystojniejszy kolega, Jack Gibson (Grey Damon) niespodziewanie prosi ją o rękę. Oświadczyny przerywa wezwanie do pożaru. Podczas akcji dochodzi do wybuchu, w którym jej ojciec zostaje poszkodowany. Kapitan w ciężkim stanie trafia do szpitala, gdzie dziewczynie  wsparcie w najcięższych chwilach okazuje dr Meredith Grey (Ellen Pompeo) - główna bohaterka serialu "Chirurdzy".

Badania lekarskie potwierdzają, że Pruitt Herrera musi zrezygnować ze służby, która była sensem jego życia. Andy obwinia Jacka o wypadek ojca i zrywa zaręczyny. Wtedy w jej życiu pojawia się Ryan Tanner (Alberto Frezza) - przystojny policjant, a prywatnie jej pierwsza miłość, jeszcze z czasów szkolnych. Na nowo zbliżają się do siebie. Tymczasem dowództwo ogłasza konkurs na nowego szefa Jednostki 19. Do rywalizacji stają Andy i... jej niedoszły narzeczony.

Jej najbliższa przyjaciółka i powierniczka - Maya Bishop (Danielle Savre), jako była mistrzyni olimpijska, współzawodnictwo ma w naturze i popiera aspiracje zawodowe Andy. Pozostali członkowie grupy nie opowiadają się po żadnej ze stron. Nowy rekrut Dean Miller (Okieriete Onaodowan) jako jedyny w tej drużynie nie marzy o bohaterskich czynach, ale jest świadomy jak atrakcyjnie prezentuje się w mundurze strażaka i w przyszłości skorzysta z heroicznego wizerunku, nawiązując romans z dwiema kobietami, uratowanymi z ognia...

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje