Jednostka 19 Station 19
Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Jednostka 19": Co wydarzy się w 1. odcinku serialu?

Seattle Fire Station 19 to wyjątkowa jednostka ratunkowa. Służba w niej to powołanie. Zwłaszcza ona jest o tym przekonana - Andy Herrera (Jaina Lee Ortiz), córka szefa i najambitniejsza osoba w drużynie.

Kapitan Pruitt Herrera Miguel Sandoval) od początku wymagał od córki więcej niż od pozostałych swoich podwładnych - równie jak ona młodych, dzielnych i profesjonalnie podchodzących do pracy w straży pożarnej.

Najprzystojniejszy kolega, Jack Gibson (Grey Damon) niespodziewanie prosi ją o rękę. Oświadczyny przerywa wezwanie do pożaru. Podczas akcji dochodzi do wybuchu, w którym jej ojciec zostaje poszkodowany.

Kapitan w ciężkim stanie trafia do szpitala. Tu wsparcie w najcięższych chwilach okazuje jej dr Meredith Grey (Ellen Pompeo) - główna bohaterka serialu "Chirurdzy". Badania lekarskie potwierdzają, że Pruitt Herrera musi zrezygnować ze służby, która była sensem jego życia.

Reklama

Andy obwinia Jacka o wypadek ojca i zrywa zaręczyny. Wtedy w jej życiu pojawia się Ryan Tanner (Alberto Frezza) - przystojny policjant, a prywatnie jej pierwsza miłość i stary przyjaciel z czasów szkolnych. Na nowo zbliżają się do siebie.

Tymczasem dowództwo ogłasza konkurs na nowego szefa Jednostki 19. Do rywalizacji stają Andy i jej niedoszły narzeczony...

 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama