Reklama

Anger Management

Jeden gniewny Charlie

Ocena
serialu
5,8
Przeciętny
Ocen: 27
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Brian Austin Green w "Jednym gniewnym Charliem"!

Po wielkiej kłótni na planie "Jednego gniewnego Charliego" Selma Blair, grająca pierwszoplanową postać - kochankę i terapeutkę Charliego, odeszła z serialu. Producenci postanowili czym prędzej wypełnić lukę w obsadzie i zatrudnili męża Megan Fox - Briana Austina Greena. Aktor najbardziej znany jest z roli Davida Silvera w "Beverly Hills 90210", wcielał się też w dekoratora wnętrz Keitha Watsona w serialu "Gotowe na wszystko".

Green grał już na planie "Jednego gniewnego Charliego". Wcielił się wówczas w postać Seana - chłopaka byłej żony terapeuty. Teraz aktor do obsady wejdzie na stałe i odegra rolę "skrzydłowego" Charliego. Jednak to nie koniec zmian w serialu. Producenci wciąż szukają aktorki, która zastąpi samą Selmę Blair.

Reklama

Z przecieku zaproszenia na casting wynika, że poszukiwana jest "urocza i seksowna"  dziewczyna pochodzenia latynoskiego, która zagra młodziutką doktor psychiatrii. "Jest ambitna, neurotyczna i nie znosi siebie za to, że podoba jej się Charlie" - tak producenci opisali charakter nowej bohaterki "Jednego gniewnego Charliego".

Charlie Sheen i Selma Blair w serialu "Jeden gniewny Charlie" emitowanym w Comedy Central, uchodzili za ekscentryczną, ale pasującą do siebie parę. Jednak poza planem było zupełnie inaczej. Spięcia między aktorami zdarzały się dość często, jednak ostatnio sprawa zrobiła się naprawdę poważna. Charlie Sheen zagroził producentom odejściem z serialu, jeżeli nadal będzie musiał grać z Blair. 

Źródła podają, że Selma krytykowała Charliego za jego sposób pracy i notoryczne spóźnianie się na plan. Aktor natomiast wysłał Selmie list, w którym naubliżał jej od najgorszych. Blair od tego czasu nie pokazała się na planie.

Charlie Sheen nie po raz pierwszy sprawia problemy. Najpierw został usunięty z serialu "Dwóch i pół" po tym jak pobił jednego z aktorów. Niedawno na planie "Jednego gniewnego Charliego" pokłócił się też z występującą tam gościnnie Lindsay Lohan. Ciekawe jak długo nowi aktorzy wytrzymają na planie serialu?

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje