Jack Ryan

Jack Ryan

Ocena
serialu
4,1
Przeciętny
Ocen: 11
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Jack Ryan": O czym będzie trzeci sezon? [zwiastun]

Hit Amazon Prime Video, czyli "Jack Ryan" powraca z trzecim sezonem. W sieci pojawił się zwiastun, a serial z Johnem Krasinskim w roli głównej zadebiutuje w grudniu.

"Jack Ryan": O czym jest serial?

Serial jest luźną adaptacją serii książek o Jacku Ryanie, analityku CIA napisanych przez Toma Clancy'ego. W głównego bohatera wciela się hollywoodzki gwiazdor John Krasinski.

"Jack Ryan": O czym będzie trzeci sezon?

W trzecim sezonie Jack Ryan pracuje dla CIA w Rzymie. Zostaje poinformowany, że Projekt Sokol, tajny plan odbudowy imperium sowieckiego, zostaje wskrzeszony ponad 50 lat po jego upadku. Jack wyrusza na misję, aby potwierdzić informacje wywiadowcze, ale sprawy szybko przybierają zły obrót i zostaje niesłusznie zamieszany w większy spisek.

John Krasiński powraca w tytułowej roli, wraz z Wendellem Pierce i Michaelem Kellym ponownie wcielających się w role oficera CIA Jamesa Greera i byłego oficera CIA Mike'a November. Do obsady trzeciego sezonu dołączą Nina Hoss jako prezydent Czech, Alena Kovac i Betty Gabriel jako szefowa stacji CIA w Rzymie, Elizabeth Wright.

Reklama

"Jack Ryan": Gdzie i kiedy oglądać?

Trzeci sezon "Jacka Ryana" zadebiutuje 21 grudnia w Amazon Prime Video.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jack Ryan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy