Reklama

Ja to mam szczęście

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 980
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wizyta byłej żony

Na planie nowego serialu TVP 2 pt. "Ja to mam szczęście!" gościła wczoraj Gabriela Muskała, znana szerokiej widowni z "Londyńczyków" i "Złotopolskich". Poznaj szczegóły!


Gabriela Muskała, która ostatnio zagrała świetną rolę u boku Roberta Więckiewicza w filmie "Wymyk" Grega Zglinskiego, w "Ja to mam szczęście!" wciela się w postać Doroty, byłej żony Jerzego Polaka (Jacek Braciak), a zarazem matki ich 22-letniego syna Marcina (Antek Królikowski). Po rozwodzie rodziców młody Polak postanowił zamieszkać z ojcem. Uznał, że matka próbuje go kontrolować.

Reklama

Dorota z zawodu jest psychologiem. To kobieta inteligentna i aktywna. Typ lekko wojującej feministki, która nie poddaje się dominacji mężczyzn. Potrafi zasiąść do jednego stołu z byłym mężem i jego nową rodziną.

Dorota nie widzi problemu, że Marcin jest ciągle pod kreską.

- Jeszcze się ułoży - komentuje Dorota. - Dobrze, że mówi do mnie po imieniu, a nie "mamo", bo nie ogranicza to naszych stosunków do schematu.

Dorota jest posiadaczką pieska Florianka, który stanowi dla niej lekarstwo na traumę. Pani psycholog swoje czułości - zamiast do syna - kieruje właśnie do Florianka.


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ja to mam szczęście

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje