Reklama

Ja to mam szczęście

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 974
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ruszyły zdjęcia do 2. serii "Ja to mam szczęście!"

W poniedziałek ruszyły zdjęcia do 2. serii "Ja to mam szczęście!". Pierwszy dzień na planie należał do... zwierząt. Tadeusz (Tomasz Karolak) grał ze ślimakiem i kotem, Joanna (Kinga Preis) odkryła w swojej kuchni szczura! Efekty tej nietypowej współpracy aktorów ze zwierzętami będziemy mogli oglądać już od 8 października.

"Ja to mam szczęście!" to jeden ze sztandarowych seriali telewizyjnej Dwójki i jeden z najpopularniejszych polskich seriali ubiegłego sezonu. Od 8 października znów spotykać się będziemy z rodziną Polaków. Nowe odcinki pojawiać się będą na antenie TVP 2 w dni powszednie o godzinie 19.25.

Reklama

Czym zaskoczą nas Polakowie tej jesieni? Czy Tadeuszowi i Marcinowi (Antoni Królikowski) uda się wreszcie znaleźć stałą pracę? Jak Joanna (Kinga Preis) i Jerzy (Jacek Braciak) zachowają się w obliczu buntu Eli (Natalia Idzikiewicz)?

- W naszym serialu znów będzie się wiele działo. Fani "Ja to mam szczęście!" z pewnością nie zawiodą się na Polakach, którzy zaskoczą widzów jeszcze większym humorem i jeszcze większą liczbą zabawnych sytuacji, w jakich się znajdą - mówi producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke.

Drugą serię "Ja to mam szczęście!" reżyseruje na zmianę z Karolem Klementewiczem Kinga Lewińska, która wcześniej stała za kamerą na planie m.in. "BrzydUli", "Prosto w serce" i “rodzinki.pl".

W ciągu najbliższych tygodni powstanie aż 26 nowych odcinków serialu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje