Reklama

Ja to mam szczęście

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 980
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rafał Rutkowski założył klub komediowy

Rafał Rutkowski, czyli jogin Darek z "Ja to mam szczęście!", przez cztery ostatnie lata występował z własnym one-man show "To nie jest kraj dla wielkich ludzi" w domach kultury i klubokawiarniach na terenie całej Polski. Zainspirowało go to do założenia własnego... klubu. Za 2 tygodnie aktor zainauguruje działalność "Klubu Komediowego Chłodna"!

"Klub Komediowy Chłodna" będzie pierwszym w Polsce miejscem wzorowanym na bardzo popularnych na całym świecie comedy clubs prezentujących wykonawców z nurtu stand-up comedy. Na inaugurację Rafał Rutkowski przygotował zupełnie nowe, napisane specjalnie dla niego show pt. "Tańczący z myślami".

Reklama

- "Tańczący z myślami" to jeden dzień z mojego życia opisany przez Adama Gawędę - zdradza Rafał.

Adam i Rafał stworzyli razem stand-up oparty na regułach, bez których - jak mówią - nie istnieje prawdziwa komunikacja.

- Nasze wypowiedzi są szczere i osobiste, nie musimy udawać i zmyślać, żeby rozbawiać ludzi - samo życie dostarcza dostatecznie dużo tematów i nie musimy ich kolorować - twierdzą autorzy "Tańczącego z myślami".

- Cztery lata po premierze mojego show "To nie jest kraj dla wielkich ludzi" znów schodzę do piwnicy na Chłodnej 25 w Warszawie z nową komedią - żartuje Rafał Rutkowski.

Założony przez aktora i dwóch jego przyjaciół "Klub Komediowy Chłodna" ma być miejscem, gdzie spotykać się będą ludzie, dla których nie istnieją tematy tabu, ale którzy wykpiwając absurdy codzienności nie zapominają o dobrym smaku.

- Absurd i ironia doskonale się dzisiaj mają bez pomocy kabaretowych trików. Nasza wypowiedź ma trwać dłużej niż śmiech po niej - mówi Rafał.

Na premierowy pokaz "Tańczącego z myślami" Rafał Rutkowski zaprasza do swojego "Klubu Komediowego Chłodna" już 13 sierpnia.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje