Reklama

Ja to mam szczęście

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 971
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Poprowadzą warsztaty filmowe dla młodzieży

Antoni Królikowski, czyli Marcin Polak z "Ja to mam szczęście!", i Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", poprowadzą warsztaty filmowe dla młodzieży podczas 5. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych "Kameralne Lato" w Radomiu.

"Kameralne Lato" zawita w tym roku do Radomia 18 czerwca. Miłośnicy polskiego kina niezależnego już po raz piąty będą mogli uczestniczyć w festiwalu, którego główną ideą jest udowodnienie, że na produkcję naprawdę dobrego filmu wcale nie potrzeba wielkich pieniędzy.

Reklama

Stało się już tradycją radomskiej imprezy, że widzowie nie tylko oglądają filmy, ale także je... realizują. Co roku organizowane są bowiem w ramach festiwalu warsztaty dla młodzieży kończące się premierą zrealizowanego przez uczestników filmiku.

Anna Mucha spotka się z miłośnikami kina off-owego już po raz trzeci, Antoni Królikowski zadebiutuje w roli nauczyciela - oboje poprowadzą warsztaty dla młodych pasjonatów kina.

- To wspaniałe uczucie spotkać się z ludźmi, dla których kino to coś więcej niż tylko amerykańskie filmy sensacyjne czy komedie romantyczne. Bardzo się cieszę, że na mapie naszego kraju pojawił się festiwal prezentujący prace twórców niezależnych - mówi Anna Mucha, która od dwóch lat jest członkiem Komitetu Organizacyjnego "Kameralnego Lata".

Antoni Królikowski traktuje swój udział w festiwalu jak wspaniałą przygodę i możliwość poznania ludzi, dla których kino i filmy są przede wszystkim pasją.

Antek, o czym nie wszyscy wiedzą, sam jest autorem niezależnego krótkometrażowego filmu "Noc życia", do którego napisał scenariusz i który wyreżyserował dwa lata temu.

Jest też zwycięzcą I Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Amatorskich "Złote Pióro". Jego obecność na festiwalu w Radomiu z pewnością spodoba się wielu młodym ludziom, którzy - tak jak on - chcieliby związać się z kinem i realizować swoje pomysły.

Annę Muchę i Antoniego Królikowskiego spotkać będzie można w Radomiu od 18 do 23 czerwca. Nabór chętnych na prowadzone przez nich warsztaty potrwa do najbliższego piątku, 8 czerwca.


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ja to mam szczęście | seriale | Antoni Królikowski | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje