Reklama

Ja to mam szczęście

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto posprząta Polakom w lodówce?

Dorocie Kośmickiej-Gacke udało się skompletować fantastyczną obsadę nowego serialu TVP 2 pt. "Ja to mam szczęście!". Obok Kingi Preis i Jacka Braciaka wystąpią w nim Anna Seniuk i Zdzisław Wardejn. Sprawdź, w jakich rolach!

- Annę Seniuk zobaczymy w roli Adeli, mamy serialowej Joanny Polak, w którą wciela się Kinga Preis - zdradza nam Dorota Kośmicka-Gacke, producentka "Ja to mam szczęście!". - Natomiast Zdzisław Wardejn zagra Bolesława, męża pani Adeli a zarazem ojca naszej głównej bohaterki. To bardzo żywotni małżonkowie. Niemal nieustannie podróżują. Na szczęście uda im się znaleźć czas na wizytę u Polaków.

Reklama

Jak łatwo się domyślić, wizyta Adeli i Bolesława u Joanny i Jerzego (Jacek Braciak) będzie wyjątkowo nietypowa i zaskakująca. Rodzice gospodyni już od wejścia rzucą się bowiem do zrobienia gruntownych porządków w... lodówce. Jak zareagują na to Polakowie? Cóż, będą wyraźnie poirytowani niecodziennym zachowaniem gości. Tym bardziej że Adela i Bolesław zaczną im jeszcze udzielać wielu życiowych porad. Bolesław na przykład opowie Jerzemu o świetnym działaniu nabiału. To przykład tylko jednej z wielu lekcji życia.

Jedno jest pewne: będzie ciekawie i bardzo zabawnie.

Serial "Ja to mam szczęście!" startuje 7 marca 2012 r. w TVP 2.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ja to mam szczęście | Anna Seniuk | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje