Reklama

Ja to mam szczęście

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 980
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ewa Kasprzyk: Powinnam pójść za to do więzienia!

Joanna Liszowska, czyli Patrycja z "Przyjaciółek", Ewa Kasprzyk, czyli Katarzyna z "Ja to mam szczęście", Artur Barciś, czyli Jerzy Kolęda z "M jak miłość" i Bogusław Kaczyński gościli na planie weekendowego talk-show "Studio TTV", które poprowadził Roman Czejarek. Goście jak zwykle rozmawiali o najważniejszych wydarzeniach polskiego showbiznesu.


Reklama

W dyskusji pojawił się m.in. komentowany ostatnio na łamach tabloidów przypadek sukienki Ewy Kasprzyk, w której aktorka pojawiła się publicznie po raz drugi. - Jestem zszokowana! Powinnam pójść za to do więzienia - z dystansem i poczuciem humoru skomentowała ten "skandal" Ewa Kasprzyk.

Tematami wiodącymi programu były: romans w pracy, szef idiota, pokoleniowa zmiana miejsc, powoływanie się w dyskusji na najnowsze badania amerykańskich naukowców, rzeczy, które trzeba zrobić przed śmiercią.

- Niewiele mam do powiedzenia na temat romansów w pracy, bo nie byłem nigdy w coś takiego uwikłany. Świadkiem romansów też nie byłem, chociaż teatr jest miejscem, gdzie im bardziej się romans ukrywa, tym szybciej wszyscy o tym wiedzą. Jestem człowiekiem, który nie lubi zaglądać ludziom do łóżek - wypowiedział się w kwestii romansowania w pracy Artur Barciś.

- Nie czuję na plecach oddechu młodszych koleżanek. To co miałam do zagrania w młodości już zagrałam. Zdążyłam wypracować własny styl pracy i znalazłam swoje miejsce w tym zawodzie. Poza tym młoda nie zagra kobiety w moim wieku - wyraziła swoją opinię na temat pokoleniowej zmiany miejsc Ewa Kasprzyk.

Bogusław Kaczyński zaś tak skomentował pożegnanie się z Festiwalem im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju i objęcie roli gospodyni tego wydarzenia przez Alicję Wegorzewską: - Nie znam tej światowej sławy śpiewaczki Węgorzewskiej. Zrezygnowałem z tego festiwalu w marcu, a ona objęła go znacznie później. Teraz przeprowadzam jego nową formę - Europejski Festiwal im. Jana Kiepury, który jest moim autorskim pomysłem i będzie prezentowany w największych miastach naszego kraju.

Program emitowany będzie w najbliższą niedzielę, 4 listopada, o godzinie 18.05.


AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje