Reklama

Ja to mam szczęście

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 974
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co oni wiedzą o Europie?

Antoni Królikowski, czyli Marcin Polak z "Ja to mam szczęście!", i Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", poddali się... testowi wiedzy o Europie. W poniedziałkowy wieczór w studiu TVP 1 odpowiadali na przygotowane przez ekspertów pytania dotyczące Unii Europejskiej i unijnych funduszy.

"Wielki test o Europie. Fundusze unijne bez tajemnic" wcale nie okazał się łatwy dla młodziutkich gwiazd seriali produkowanych przez  Dorotę Kośmicką-Gacke.

Reklama

Choć Antek i Maciek poradzili sobie z odpowiedziami na większość pytań, to jednak żadnemu z nich nie udało się stanąć na podium. Zwycięzca - Poseł do Parlamentu Europejskiego Adam Bielan - nie miał sobie równych i to on zdobył czek na 20 tysięcy złotych, który natychmiast przekazał jednej z pracowni terapeutycznych w Radomiu.

- Chciałem do tego testu podejść bez specjalnych przygotowań, by sprawdzić swoją aktualną wiedzę na temat Europy. Jestem bardzo ciekawy wyniku, choć nie mam wątpliwości, że wygra któryś z polityków na co dzień zajmujących się problematyką Unii Europejskiej - mówił tuż przed wejściem do studia TVP 1 Antoni Królikowski.

Maciej Musiał już po raz trzeci brał udział w "Wielkim teście" organizowanym przez Telewizję Polską. Test o Europie uznał za najtrudniejszy z nich. Po programie stwierdził, że wiele jeszcze musi się dowiedzieć na temat Unii Europejskiej i unijnych funduszy.

Antek i Maciek reprezentowali grupę artystów, wśród których byli też m.in. Mateusz Damięcki, czyli Marcin Kujawski z "Chichotu losu", piosenkarki Małgorzata Ostrowska i Anna Wyszkoni oraz wokalista i pianista Stanisław Soyka.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje