Ja to mam szczęście

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 986
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Antek Królikowski został... komikiem!

Antoni Królikowski, czyli Marcin Polak z "Ja to mam szczęście!", dołączył do grona aktorów, których oglądać będzie można tej jesieni w nowym show TVP 2 "I kto to mówi?". Antoni został tym samym... parodystą i komikiem!"I kto to mówi?" to show, w którym czwórka aktorów odgrywa w całości improwizowane scenki, wcielając się w różne postaci. Bardzo ważną rolę w programie odgrywa publiczność, która - razem z prowadzącym - nie tylko narzuca bohaterom role i style do odegrania, ale także sama często uczestniczy w tym, co się dzieje na scenie.

Do grona zaproszonych do udziału w show aktorów dołączył właśnie Antoni Królikowski, który - jak się okazało w trakcie nagrywania jednego z odcinków "I kto to mówi?" - doskonale wpasował się w format programu i okazał się być świetnym komikiem. Antek podbił serca zgromadzonej w studiu publiczności, a jego występy z członkami Kabaretu Limo i Tomaszem Saprykiem, czyli Myćkiem z "Rancza", z pewnością spodobają się telewidzom, którzy show "I kto to mówi?" będą mogli oglądać w niedzielne jesienne wieczory w Dwójce.

Reklama

Oprócz Antoniego Królikowskiego, Tomasza Sapryka i Kabaretu Limo w programie, który poprowadzi Tomasz Bałtroczyk,  pojawią się m.in. Hanna Śleszyńska, czyli Auguścikowa z "Blondynki", Rafał Rutkowski, czyli Długi z "Przepisu na życie", oraz Aldona Jankowska, czyli Bożena Miller z "Julii".

"I kto to mówi?" jest polską wersją amerykańskiego formatu "Whose Line is it Anyway?" -  kultowego show bawiącego absurdalnym humorem widzów na całym świecie (obecnie Amerykanie produkują już 9. serię programu, w Wielkiej Brytanii emitowano go przez 10 lat).

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie w niej zdjęcia z planu "I kto to mówi?" z udziałem Antoniego Królikowskiego, Tomasza Sapryka i Kabaretu Limo. Pierwszy odcinek show TVP 2 wyemituje w niedzielę 8 września o godzinie 22.10.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy