Ja to mam szczęście

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 986
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Samusionek jest zakochana! Mamy dowód!

Anna Samusionek, czyli Paulina Zając z "Ja to mam szczęście!", znów jest zakochana! Czy tym razem uda się jej ułożyć sobie życie i zaznać prawdziwego szczęścia?

Anna Samusionek nie miała dotąd szczęścia w miłości. Oba jej małżeństwa rozpadły się, a po bardzo burzliwym i dramatycznym rozwodzie z drugim mężem, aktorka zarzekała się, że już nigdy nie zaufa żadnemu mężczyźnie. Przez kilka lat samotnie wychowywała córkę Andżelikę i, choć nigdy nie narzekała na brak adoratorów, nie próbowała nawet ułożyć sobie życia osobistego.

- Andżelika jest całym moim światem - mówiła w wywiadach.

Ostatnio jednak coś w życiu Ani się zmieniło. Jej znajomi zauważyli, że promienieje, ciągle się uśmiecha i nie wspomina już o tym, że sama radzić sobie musi z przeciwnościami losu. Zagadka nagłej przemiany Anny Samusionek wyjaśniła się w środę wieczorem podczas pokazu najnowszej kolekcji projektantki Teresy Kopias. Aktorce, która wzięła udział w pokazie w charakterze modelki, towarzyszył na imprezie nigdy wcześniej niewidziany u jej boku mężczyzna.

Reklama

Wszyscy zastanawiali się, kim jest partner Ani, ale ona, proszona o wyjawienie tajemnicy, uśmiechała się tylko i szybko zmieniała temat rozmowy. Jednak po tym, jak zachowywała się wobec swego partnera, wywnioskować można, że jest on jej bardzo bliski. Anna Samusionek i mężczyzna, z którym przyszła na pokaz, okazywali sobie wielką czułość i nie kryli, że łączy ich coś więcej niż tylko zwykła znajomość.

Czy aktorka znalazła wreszcie szczęście? Czy uda się jej odmienić zły los, który dotąd dawał jej w miłości wyłącznie rozczarowania? Czy spotkała mężczyznę, u boku którego znajdzie prawdziwe uczucie i bezpieczeństwo?

Zapewne wkrótce poznamy odpowiedzi na te pytania...

Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej zdjęcia Anny Samusionek i jej nowego partnera zrobione w kuluarach pokazu kolekcji Teresy Kopias.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Ja to mam szczęście | seriale | Anna Samusionek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy