Reklama

Iron Fist

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Iron Fist": Sezon drugi zadebiutuje jeszcze w tym roku?

Czyżby drugi sezon serialu o przygodach Danny'ego Randa miał pojawić się na Netflixie szybciej niż do tej pory przewidywano?

Zwykle seriale z uniwersum Marvela debiutowały w serwisie co kilka miesięcy.

Reklama

W 2017 roku na Netflixie zadebiutowały trzy seriale - pierwszy sezon "Iron Fista" (marzec), "The Defenders" (sierpień) jak i pierwsza odsłona "Punishera" (listopad).

W tym jak na razie zobaczyliśmy tylko "Jessicę Jones", ale przed nami jeszcze "Luke Cage" (druga seria) i "Daredevil" (trzecia seria).

Większość fanów spodziewała się więc, że druga seria "Iron..." trafi na platformę Netflix dopiero za kilka miesięcy (2019 rok).

Jednak podczas "Q&A" w serwisie Reddit producent wykonawczy i szef Marvel Television, Jeph Loeb, zasugerował, że premiera może mieć miejsce jeszcze w tym roku.

"Czy Iron Fist przywdzieje w końcu swój legendarny strój?" - zapytał fan.

"Myślę, że drugi sezon, który zadebiutuje w tym roku, bardzo ci się spodoba" - odpowiedział Loeb.

Wydaje się, że to bardzo dobra wiadomość. Szczególnie, iż można przypuszczać, że przyśpieszy to również inne premiery, w tym... "Punishera".

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje