Reklama

Instynkt

Ocena
serialu
6,6
Niezły
Ocen: 121
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy serial: "Instynkt"

Już wiosną TVP 2 rozpocznie emisję 13-odcinkowego serialu kryminalnego. Główną rolę zagra w nim Danuta Stenka. Wcieli się w Annę Oster, komisarz w stołecznej dochodzeniówce.

Serial wyreżyseruje Patryk Vega, niekwestionowany spec od produkcji sensacyjnych ("Pitbull", "Twarzą w twarz"). Scenariusz napisał Andrzej Gołda, który także bardzo dobrze czuje się w tym gatunku ("Kryminalni", "Policjanci").

Reklama

Nie da się jednak ukryć, że głównym atutem serialu jest zaangażowanie Danuty Stenki, która zagra komisarz Annę Oster, panią komisarz obdarzoną niezwykłym instynktem. Dzięki nieomylnej intuicji niezawodnie wpada na trop sprawców zbrodni.

- Komisarz Oster skrywa pewną mroczną tajemnicę z przeszłości, o której nikt nie wie - zdradza Ewa Ogórek-Wichrowska, odpowiedzialna za promocję "Instynktu". - Będziemy ją odkrywać stopniowo w toku akcji.

Na nich może liczyć

Akcja serialu rozgrywa się w Warszawie i okolicach. W każdym odcinku zostanie rozwiązana jedna zagadka kryminalna. Całość będą wiązać ze sobą wątki osobiste policjantów wydziału dochodzeniowo- śledczego, między innymi cieszącego się ogromnym autorytetem inspektora Jana Rogoża (Paweł Królikowski) i chorobliwie ambitnego prokuratora Grzegorza Wójcika (Piotr Głowacki). Zawodowym partnerem Anny Oster jest podkomisarz Krzysztof Tarkowski (Szymon Bobrowski), mistrz wschodnich sztuk walki, który często działa na granicy prawa.

Jako że cechuje go duży urok osobisty, ma ogromne powodzenie u kobiet... Z podkomisarz Olą Lewicką (Marieta Żukowska) łączy go wielka namiętność. Ich relacje będą miały zdecydowanie burzliwy charakter.

Dowiedz się więcej na temat: Instynkt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje