Instrukcja kochania

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 18
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Instrukcja kochania": Konrad Skolimowski w gorącej premierze Czwórki!

Tej zimy w mroźne wieczory rozgrzeją nas miłosne manewry na antenie Czwórki - już od poniedziałku o godz. 19 nowy codzienny serial "Instrukcja kochania", a w nim romantyczne historie oraz perypetie czworga bohaterów z firmy oferującej pomoc we wszelkich sercowych sprawach.

"Instrukcja kochania": Konrad Skolimowski o serialu

Gorącą nowość promują gorące rytmy hitu Konrada Skolimowskiego, który w serialu wciela się w jedną z czołowych postaci czyli Adka, brata głównej bohaterki, granej przez Magdalenę Król. Choć w "Instrukcji kochania" szuka miłości dla innych, prywatnie stawia na spontaniczność w zawieraniu znajomości, wierzy też w siłę muzyki, która zbliża ludzi. W zwiastunie serialu wykorzystano przebój Konrada Skolimowskiego "Moja dama", który, jak mówi sam autor, napisany został  z myślą o zakochanych i poszukujących miłości.

"Piosenka powstała na Teneryfie, gdzie mieszkałem przez pewien czas. Grałem tam w piłkę i byłem częstym bywalcem klubów, gdzie królowały klimaty Latino i taniec, w którym zmysłowo kołysze się całym ciałem, a zwłaszcza biodrami.  Postanowiłem połączyć gorące południowe rytmy z polską muzyką taneczną. Pisząc piosenkę o miłości, chciałem, żeby ułatwiała interakcję między ludźmi, wprawiając w dobry nastrój i porywając do tańca, bo muzyka w naturalny sposób pomaga wykonać pierwszy krok, wyciągnąć kogoś na parkiet i przełamać pierwsze lody - także nieśmiałym i szukającym drugiej połówki". 

Reklama

Co się wydarzy w pierwszych odcinkach?

W "Instrukcji kochania", autorka vlogu o miłości, Anka, wraz z bratem i dwiema przyjaciółkami, Majką (Maria Ruddick) i Niną (Olga Pęczak), pomagają nie tylko samotnym w poszukiwaniu partnera i przełamywaniu nieśmiałości, ale  też osobom w związkach lub nieszczęśliwie zakochanym, parom, które się rozstały, osobom pragnącym naprawić błędy lub odważyć się na zmianę w swoim życiu uczuciowym, a także zrezygnowanym i boleśnie zawiedzionym, którym przywracają wiarę w miłość i w to, że nie warto z niej rezygnować.

Bohater Konrada Skolimowskiego, Adek,  to trochę niesforny lekkoduch i podrywacz, ale w gruncie rzeczy chłopak o złotym sercu, który bardzo się angażuje, szukając miłości dla innych. Aktor przyznaje, że sam nigdy nie potrzebował pomocy w sercowych sprawach:
"Zgadzam się, że miłości czasem trzeba pomóc i jeśli ktoś woli korzystać z fachowej pomocy, szukając drugiej połówki, to jestem jak najbardziej za. Szanuję osoby, które podchodzą do tego metodycznie i bardzo racjonalnie, ale sam zdaję się na głos serca i stawiam na spontaniczność w uczuciach. Nie korzystałem też nigdy z portali randkowych, bo uważam, że łatwiej nawiązać znajomość w realu  -  w dyskotece, na koncercie, na ulicy czy w bibliotece - tak naprawdę wszędzie można spotkać interesujące osoby i prawdziwą miłość, czasem wystarczy tylko wykonać pierwszy krok, z czym nigdy nie miałem problemu. Wiem, że nie wszystkim się to zdarza, ale ja zawsze zakochuję się od pierwszego wejrzenia, a raczej zakochiwałem się, bo miłość mojego życia już znalazłem" - mówi Konrad Skolimowski, który mimo młodego wieku jest już odpowiedzialnym ojcem rodziny. W zeszłym roku urodził mu się drugi syn i, jak zapewnia, nie zamierza poprzestać na dwójce dzieci.
Czy jego bohater, Adek, również się kiedyś ustatkuje? O tym będzie można się przekonać oglądając serial.

"Instrukcja kochania": Kiedy emisja?

"Instrukcja kochania" od poniedziałku do czwartku o godz. 19 w Czwórce.

Czwórka
Dowiedz się więcej na temat: Instrukcja kochania | Konrad Skolimowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama