I tak po prostu And Just Like That...

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 14
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oskarżony o gwałty gwiazdor wraca jako model. Charytatywny gest!

Chris Noth, aktor, który w "Seksie w wielkim mieście" kreował postać Mr. Biga, powoli wychodzi z zawodowego niebytu po tym, jak kilka kobiet oskarżyło go o molestowanie i gwałt. Gwiazdor wystąpił jako model w kampanii marki szyjącej garnitury na miarę, Samuelsohn. Swoją gażę Noth przeznaczył na rzecz organizacji, które zajmują się zdrowiem psychicznym.

W grudniu 2021 roku, tuż po premierze serialu "I tak po prostu", który jest kontynuacją "Seksu w wielkim mieście"Chris Noth znalazł się w dużych tarapatach. Do mediów zgłosiły się bowiem trzy kobiety, które twierdziły, że zostały przez niego zgwałcone. Aktor miał dopuścić się napaści w latach 2004, 2005 i 2015. Noth stanowczo zaprzeczył stawianym mu zarzutom. Wiary jego zapewnieniom nie dali jednak jego zawodowi partnerzy. Producent sprzętu sportowego Peloton wycofał nakręconą reklamę z udziałem gwiazdora, Noth został też usunięty z obsady serialu "Agentka McCall". Na zarzuty zareagowali też twórcy "I tak po prostu". Scenę z jego udziałem wycięto z pierwszego sezonu tej produkcji. Aktor stracił też szansę na sprzedaż swojej firmy produkującej tequilę, na której miał zarobić 12 mln dol.

Reklama

Z powodu tych oskarżeń Noth na długi czas znalazł się bocznym torze show-biznesu. Szansą na wyjście z zawodowego niebytu może być dla niego to, że został nowym ambasadorem luksusowej marki odzieżowej dla mężczyzn Samuelsohn, która specjalizuje się w szyciu garniturów na miarę i która świętuje w tym roku setne urodziny. Honorarium za udział w tej kampanii, ok. 100 tys. dolarów, aktor przekazał na rzecz organizacji zajmującej się zdrowiem psychicznym - Mental Health America i Canadian Mental Health Association. 

Chris Noth: Charytatywny gest gwiazdora

"Długo i intensywnie zastanawialiśmy się nad Chrisem Nothem. To nie jest marka napędzana przez gwiazdy, ale mieliśmy okazję pracować z gwiazdorem, który chciał przeznaczyć swoje honorarium ośrodkom zdrowia psychicznego, co jest wyjątkowe. A w garniturze wygląda lepiej niż ktokolwiek, kogo znam" - powiedział w rozmowie z serwisem WWD prezes Samuelsohna, Stephen Granovsky.

Sam Noth wyjawił z kolei, dlaczego oddał swoją gażę akurat tym organizacjom. Jak wyznał, po tym, jak oskarżono go o napaści seksualne, szczególnie dbał o swoje zdrowie psychiczne - starał się spędzać jak najwięcej czasu z rodziną, spacerować i medytować. Czy udział w kampanii reklamowej i szczodry gest pomogą mu w końcu odbudować zszargany wizerunek? Jest na to szansa. Od czasu, gdy oskarżono go o gwałty i molestowanie minęły już bowiem prawie trzy lata, a prokuratura wciąż nie postawiła mu zarzutów w tej sprawie.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Christopher Noth | I tak po prostu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy