I tak po prostu And Just Like That...

Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"I tak po prostu" wraca z drugim sezonem! Kiedy premiera? [zwiastun]

Drugi sezon serialu "I tak po prostu" pojawi się w ofercie HBO Max już w czerwcu 2023. Pojawiła się właśnie teaserowa zapowiedź kontynuacji ubiegłorocznego hitu. W produkcji, obok Sarah Jessiki Parker, Cynthii Nixon i Kristin Davis, zobaczymy też Johna Corbetta, który powróci w roli Aidana Shawa.

"I tak po prostu" to nowy rozdział przełomowej produkcji HBO "Seks w wielkim mieście". Serial prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

Reklama

W serialu serialu zabrakło jednak Kim Cattrall, która przed laty brawurowo sportretowała w "Seksie w wielkim mieście" przebojową Samanthę Jones. Aktorka nie zgodziła się wziąć udziału w kontynuacji produkcji najpewniej ze względu na wieloletni konflikt z Sarah Jessicą Parker.  

"I tak po prostu 2": Powrót Aidana Shawa

Dyrektor programowy HBO Casey Bloys poinformował w marcu 2022 roku, że "I tak po prostu" było największym sukcesem wśród produkcji oryginalnych HBO Max. "Pod względem oglądalności był fenomenalny" - podkreślił. Nie dziwiła więc nikogo decyzja o realizacji kontynuacji show.

Recenzenci i widzowie nie podzielali tego entuzjazmu.

W recenzjach dominowały zarzuty o niezbyt subtelne poruszanie kwestii związanych ze starzeniem, rasą, orientacją seksualną czy tożsamością płciową. Wiernych fanów legendarnego serialu oburzyły też niektóre decyzje scenarzystów, którzy zepchnęli kluczowych bohaterów na dalszy plan, przedstawiając ich w raczej niekorzystnym świetle, a do tego postanowili uśmiercić Mr. Biga. Prognozy wskazywały, że seria zakończy się na jednym sezonie.

W obsadzie drugiego sezonu "I tak po prostu..." pojawi się nieobecny w sezonie pierwszym John Corbett, który grał przed laty ukochanego Carrie, sympatycznego projektanta mebli Aidana Shawa. Showrunner produkcji tłumaczył w jednym z wywiadów, że Aidan nie pojawił się w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", gdyż fabularną oś stanowiła żałoba Carrie po śmierci męża.

"Uprawiałam pożałobny seks" - mówi bohaterka Sarah Jessiki Parker z zwiastunie drugiego sezonu "I tak po prostu".


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: I tak po prostu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy