I tak po prostu And Just Like That...
Ocena
serialu
6,1
Niezły
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"I tak po prostu": Fani będą musieli wykazać się cierpliwością. Wiemy, kiedy nowy sezon

Jak donoszą zagraniczne media, nowego sezonu serialu "I tak po prostu" będzie można spodziewać się dopiero w... 2025 roku. Powodem opóźnienia mają być strajki scenarzystów i aktorów, które dopiero niedawno się zakończyły.

"I tak po prostu": Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście"

"I tak po prostu" to nowy rozdział przełomowej produkcji HBO "Seks w wielkim mieście". Serial prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.
Dyrektor programowy HBO Casey Bloys poinformował w marcu 2022 roku, że "I tak po prostu" było największym sukcesem wśród produkcji oryginalnych HBO Max. "Pod względem oglądalności był fenomenalny" - podkreślił.

Reklama

Recenzenci i widzowie nie podzielali tego entuzjazmu. W recenzjach dominowały zarzuty o niezbyt subtelne poruszanie kwestii związanych ze starzeniem, rasą, orientacją seksualną czy tożsamością płciową. Wiernych fanów legendarnego serialu oburzyły też niektóre decyzje scenarzystów, którzy zepchnęli kluczowych bohaterów na dalszy plan, przedstawiając ich w raczej niekorzystnym świetle.

"I tak po prostu": Nowy sezon dopiero w 2025 roku

Platforma streamingowa Max zaprezentowała właśnie klip "The One To Watch In 2024", w którym przedstawiła swoje najgorętsze premiery na nadchodzący rok. Wśród pojawiających się w nim postaci zabrakło bohaterek serialu "I tak po prostu". Jak donosi amerykańska prasa, premierę trzeciego sezonu tej popularnej produkcji wyznaczono na rok 2025.

Drugi sezon serialu "I tak po prostu" był sentymentalną podróżą do czasów "Seksu w wielkim mieście". Fani mogli znów śledzić związek serialowej Carrie Bradshaw i Aidena, na krótką chwilę pojawiła się także Samantha. Ostatni odcinek drugiej serii zakończył się w przełomowym i trudnym dla głównej bohaterki momencie. Znów musiała przeżyć rozstanie i rozpocząć nowe życie.

Jednak o tym, co dalej wydarzy się w życiu Carrie i jej przyjaciółek, widzowie będą mogli się przekonać w 2025 roku. Dopiero wtedy planowana jest premiera trzeciego sezonu serii. Jak donosi The New York Post prawdopodobną przyczyną tej odległej daty były niedawno zakończone strajki scenarzystów oraz aktorów, przez które prace na planie jeszcze się nie rozpoczęły.

Nie tylko na trzeci sezon "I tak po prostu" widzowie będą musieli poczekać ponad rok. Dopiero w 2025 roku do katalogu platformy Max trafią także kontynuacje "The Last Of Us", "Euforii" i "Białego Lotosu".

Czytaj więcej: "I tak po prostu": Powstanie trzeci sezon serialu HBO Max

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: I tak po prostu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy