Reklama

House of Cards

House of Cards

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 88
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"House of Cards": Robin Wright jak drapieżnik

Robin Wright przyznała, że obserwowała zachowanie drapieżników, aby doskonalić swoją postać w głośnym serialu "House of Cards". Aktorka wciela się w postać Claire Underwood, której bezwzględność wielu fanom może przywodzić na myśl zachowanie najbardziej drapieżnych ptaków.







Aktorka często pytana jest, czy żona polityka, której postać kreuje w serialu "House of Cards", wzorowana jest na jakiejś konkretnej osobie. Robin Wright twierdzi, że prawda o genezie postaci nie jest taka oczywista, jak wydaje się wielu fanom.

"Nie próbuję nikogo naśladować. Nie znam nikogo ze świata polityki. Wiemy jednak, czym jest ich teatr i co oni próbują nam wcisnąć. To jest show i każdy ma scenariusz" - oświadczyła w jednym z wywiadów Robin Wright.
 

"Nie znam jednak nikogo osobiście i nigdy nie twierdziłam, że wiem jak zachowuje się na przykład Hilary Clinton. Więc zainspirowałam się zwierzętami - amerykańskim orłem i jastrzębiem. Obserwowałam ich odwagę, szlachetność, królewskość. One są inteligentne i bardzo przebiegłe. I rządzą ptasim światem" - dodaje.

W serialu "House of Cards" Robin Wright wciela się w żonę polityka Franka Unerwooda, granego przez Kevina Spacey'a. W 2014 roku hollywoodzka gwiazda otrzymała za tę rolę Złoty Glob w kategorii "najlepsza aktorka pierwszoplanowa w serialu dramatycznym"


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robin Wright

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje