Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 849
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wróżka swatka?

Wymyślone przepowiednie, nieszczere wyznania i prawdziwe oszustwa. Mistrzyni wiedzy tajemnej w roli egzekutorki dawnych długów.

Kto dzisiaj poważnie traktuje wróżby i uzależnia od nich decyzje życiowe? Okazuje się, że takich osób jest zaskakująco wiele. Także nowoczesne, eleganckie dziewczyny szukają pomocy u wróżek, a opinie o ich wizjach wymieniają na forach internetowych. Taką osobą, konsultującą każdy krok z mistrzynią wiedzy tajemnej, jest Grażyna (Katarzyna Maciąg).

Reklama

Przyjedzie do Hotelu 52 ze swoim ukochanym Aleksandrem (Krystian Wieczorek). Chce zaopiekować się nim, bo usłyszała przepowiednię, że mężczyzna znajdzie się tego dnia w poważnym niebezpieczeństwie. Sprawdzi się to, ale w wyjątkowo przewrotny sposób. W hotelu Grażyna zorientuje się, że chłopak zamierza się jej oświadczyć. Co robić w tej sytuacji? Oczywiście zasięgnąć porady autorytetu! Czym prędzej ściągnie więc na miejsce wróżkę Mirandę (Dominika Markuszewska), żeby oceniła, czy Aleksander nadaje się na męża. Dla mężczyzny spotkanie z Mirandą okaże się niefortunne. To jego dawna znajoma, pani psycholog, którą wykorzystał i oszukał. Miranda zaproponuje mu układ. W zamian za spłatę długu, wystawi mu pozytywną opinię przed Grażyną. Ale czy taki przekręt dobrze wróży związkowi?

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje