Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Viola Arlak w śpiewającym trójkącie!

W 4. odcinku "Hotelu 52", serialowy hotel odwiedzą śpiewacy operowi - Amelia (Viola Arlak), Marek (Damian Aleksander) i Janusz (Rafał Ostrowski). Jedna sopranista i dwóch tenerów - z którym zaśpiewa w duecie?Okaże się, że najboleśniejsza prawda jest lepsza od niewinnego kłamstwa.

W Hotelu 52 zatrzymuje się Amelia Halicka (Viola Arlak), sopranistka z Gdańska. Ma tutaj umówione spotkanie z Markiem Biernackim (Damian Aleksander) - śpiewającym tenorem z Poznania, z którym będzie przygotowywać się do występów w Warszawie. Zamiast Marka w drzwiach jej pokoju zjawia się Janusz Walas (Rafał Ostrowski). Mężczyzna do niedawna jeszcze borykał się z poważną chorobą. Kilka tygodni temu wyszedł ze szpitala. Jest przekonany, że razem z Amelią wkrótce wystąpi na scenie - tak jak to było wcześniej, zanim zapadł na zdrowiu.
Amelia z kolei nie zamierza występować z chorym kolegą. Uważa, że stan jego zdrowia nie pozwala mu na tak duży wysiłek. Nie potrafi jednak szczerze rozmówić się z Januszem. W restauracji hotelowej spotyka się z Markiem, by z jego pomocą wymyślić, jak wyjść z niezręcznej sytuacji. Rozwiązanie będzie jedno - powiedzieć prawdę Januszowi...

Emisja tego odcinka już 22 marca.

Dowiedz się więcej na temat: Viola Arlak | Violetta Arlak | Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje