Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Urodziny w Dzień Dziecka

Dla Kamila Kuli, czyli Igora Szweda z "Hotelu 52", Dzień Dziecka zawsze był okazją do podwójnego świętowania. Tego dnia Kamil obchodzi bowiem swoje urodziny!

Jest piekielnie zdolny, nieziemsko przystojny i nieprzyzwoicie młody - mówią o Kamilu Kuli koleżanki, z którymi spotyka się na planie "Hotelu 52". Znawcy aktorskiego kunsztu widzą w nim nadzieję polskiego kina i teatru, fanki zachwycają się jego wyglądem, a koledzy z Akademii Teatralnej, której jest studentem, nieco zazdroszczą mu popularności, jaką zdobył na długo przed ukończeniem studiów dzięki roli w serialu Polsatu.

Reklama

Dziś, 1 czerwca, Kamil Kula świętuje 22. urodziny! Z tej okazji zdradzamy, co każda rozkochana w młodziutkim aktorze fanka powinna o nim wiedzieć...

Kami urodził się w Tarnowie dokładnie 22 lata temu. Jako nastolatek był nieśmiały i nic nie wskazywało na to, że zdecyduje się na zostanie aktorem. Miał zaledwie 19 lat, gdy dostał się do warszawskiej Akademii Teatralnej (obecnie jest studentem III roku). Ma 185 centymetrów wzrostu, biegle włada językiem angielskim, jest świetnym kierowcą i... szermierzem, nieźle tańczy i bardzo dobrze śpiewa. Wciąż jest nieśmiałym chłopakiem, który z pokorą przyjmuje wszystko, co dostaje od losu. Na razie ma na swoim koncie rolę Igora w "Hotelu 52" i Joya, któremu użyczył swojego głosu w polskiej wersji językowej filmu "16 życzeń", ale reżyserzy nie mogą się już doczekać chwili, gdy skończy szkołę i będzie miał czas, by grać w ich produkcjach. W opinii ludzi odpowiadających za kompletowanie obsady do filmów i seriali, już wkrótce nazwisko Kamila Kuli będzie jednym z najgorętszych nazwisk w polskim showbiznesie!

Nie pozostaje nam nic innego, niż życzyć Kamilowi, by spełniły się wszystkie jego marzenia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Kula | Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje