Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ukrywa się przed mężem

Maria (Weronika Rosati), niezwykle atrakcyjna eksnarzeczona Tomasza (Filip Bobek), pojawia się w Hotelu 52. Prosi Rusieckiego o pomoc. Wstrząśnie nie tylko życiem Tomasza. Jakie będą tego konsekwencje?Maria (Weronika Rosati) odwiedza Tomka (Filip Bobek) w pracy. Jest zrozpaczona. Zatrzymała się u przyjaciółki, co jednak wytropił prywatny detektyw wynajęty przez jej męża.  Czuje się w potrzasku. Nie wie, co ma robić. Ufa tylko Tomkowi, dlatego postanowiła przyjść do niego.

Reklama

W przypływie emocji przyznaje się, że jej strach przed mężem ma poważne podstawy - w ataku zazdrości David złamał jej rękę. Maria nie ma żadnych dowodów na bicie przez męża. Jest bez środków do życia, a z rodziną nie utrzymuje kontaktów. Widząc w jak opłakanym stanie jest eksnarzeczona, Tomasz postanawia jej pomóc. 

W lobby dochodzi do spotkania Marii i Sary (Klaudia Halejcio). Tomasz przedstawia je sobie. Sara jest wściekła. Nie rozumie, dlaczego Maria kolejny raz składa wizytę Tomaszowi. Wyczuwa jakiś podstęp. Nabierze jeszcze więcej podejrzeń, gdy Tomasz w obecności Marii prosi Sarę o klucz do rezerwy. Okazuje się, że konsjerż postanawia właśnie tam przez jakiś czas ulokować Marię. Ma to być utrzymane w największej tajemnicy. Sara traci cierpliwość...

Emisja 3. odcinka 7. serii "Hotelu 52" 18 września o godz. 21.00 w Telewizji POLSAT. 

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati | Filip Bobek | seriale | Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje