Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Uciekając przed paparazzi

Tuż po wakacjach, bo już 1 września, Hotel 52 zacznie przyjmować nowych gości. W pierwszym odcinku czwartego sezonu gościnnie wystąpią Katarzyna Warnke jako piosenkarka Milena i Krzysztof Respondek w roli jej męża Pawła.

Milena, gwiazda estrady, ma promować w hotelu swój nowy album. Tym sposobem Iwona (Magdalena Cielecka) i Natalia (Laura Samojłowicz) zamierzają podreperować mocno nadszarpniętą reputację Hotelu 52 po niedawnej strzelaninie. Od rana przed głównym wejściem będzie się kłębił tłum fanów i fotografów. Ci ostatni liczą na to, że piosenkarka pokaże swojego półrocznego synka.

Reklama

I okaże się, że choć nie zamierzała tego robić, Milena będzie musiała przyjechać na konferencję z dzieckiem. Cały czas skrzętnie je ukrywając, zabroni zdradzać, w którym pokoju się zatrzymała. Jednak znajdzie się jeden paparazzo, Darek (Krzysztof Wach), który przekaże Milenie zrobione jakiś czas temu fotosy i nimi zaszantażuje gwiazdę.

- Nigdy nie dostaniesz zdjęć Tymona, hieno! - wykrzyczy mu do telefonu piosenkarka.

Ale po namyśle i osobistym spotkaniu z fotografem ulegnie i zaprosi go do swojego pokoju na sesję z synkiem. Rozwścieczony takim obrotem spraw Paweł - nie słuchając próśb żony - wyrzuci aparat Darka przez okno. Od Mileny zażąda wyjaśnień, a gdy obejrzy zawartość koperty i pozna przeszłość ukochanej, wypali:

- Okłamywałaś mnie przez trzy lata. A teraz mam sprzedać Tymona, żebyś ty miała spokojne sumienie?!

Jednak po rozmowie z Iwoną zaproponuje Darkowi układ, na który paparazzo przystanie. A Milena postanowi na konferencji odkryć długo skrywaną tajemnicę. Jaką? Widzowie dowiedzą się już 1 września o godzinie 21, oglądając "Hotel 52".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje