Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

U boku sławnej mamy

Aleksandra Jędruszczak, 20-letnia córka Małgorzaty Foremniak, debiutuje jako aktorka w serialu "Hotel 52"! I to u boku swojej sławnej mamy!

Obie panie po raz pierwszy wystąpią razem na małym ekranie w 21. odcinku polsatowskiego "Hotelu 52". Ciekawostką jest to, że Małgorzata Foremniak wcieli się w postać Zuzanny Piotrowskiej, mamy Aśki, w roli której zobaczymy Olę Jędruszczak.

Reklama

Aśka z Zuzanną zatrzymają się w Hotelu 52. Córka będzie przekonana, że przyjechały tu na weekend w celach wypoczynkowych i na zakupy. Tym bardziej że od dawna potrzebowała pobyć sam na sam z mamą, która długo nie mogła otrząsnąć się po tajemniczym zaginięciu jej brata Patryka. 19-letni chłopak wyszedł z domu trzy lata temu i słuch po nim zaginął.

Aśka marzy, by Zuzanna zapomniała w końcu o Patryku. Chciałaby zacząć nowy rozdział w życiu. Ale dziewczynę czeka rozczarowanie. Najpierw w walizce mamy znajdzie bluzę brata. - Mamo, nie robiłam ci wymówek, gdy chciałaś zabrać psa Patryka, ale ta bluza to już przesada - powie rozżalona Joanna. Potem okaże się jeszcze, że Zuzanna umówiła się w hotelu ze znanym jasnowidzem (Mariusz Wojciechowski). A to oznacza, że wciąż nie pogodziła się ze stratą syna...

Jaka będzie reakcja Joanny? Jaki sposób wymyśli, by skoncentrować uwagę Zuzanny na jej problemach? Odcinek z udziałem Foremniak i Jędruszczak zostanie wyemitowany 21 października.

aim


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | Małgorzata Foremniak | Aleksandra Jędruszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje