Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 873
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Trzy historie z miłością w tle

Gmatwają się losy bohaterów serialu "Hotel 52". Natalia poddaje się urokowi nowego mężczyzny, Artur zbliża się znów z Dorotą. A aktualni hotelowi goście także mają poważne kłopoty.

Nowy mężczyzna

Młoda Lipska nie narzeka na brak powodzenia. Nowo poznany Tomasz (Marcin Bosak) nie dość, że załatwia Hotelowi 52 kontrakt ze sponsorem zawodów lekkoatletycznych, to jeszcze postanawia, że Natalia będzie jego żoną. Natalia nie traktuje jego deklaracji poważnie, ale okazuje się, że wiele ją łączy z Tomkiem. Daje się więc porwać na kolację.

Więcej niż przyjaźń?

Reklama

Tymczasem Artur (Krzysztof Kwiatkowski) znów ma kłopoty z rodziną - stara się odnowić kontakt z matką, ale nie jest to łatwe.

W trudnej sytuacji chłopak czuje, że może liczyć na swoją współlokatorkę Dorotę i nie musi jej się z niczego tłumaczyć. W przeciwieństwie do Natalii, która drąży problem do samego końca i szuka rozwiązań, nawet na siłę, Dorota (Olga Bołądź) pozwala Arturowi zapomnieć o kłopotach i odstersować się.

Nie doradza na siłę i nie stara się pomóc za wszelką cenę. Po kłopotach z Natalią chłopak docenia swoją byłą i jej podejście. Zwłaszcza, że dziewczyna dobrze go rozumie.

Rafał Cieszyński - trzeci do trójkąta

W hotelu melduje się trener z zawodniczkami. Z jedną z nich łączy go miłość, ale życie tej pary skomplikuje się podwójnie…

Okaże się że ukochana trenera jest też obiektem uczuć kogoś innego… Koleżanka z drużyny - Anita (Michalina Sosna), postanawia wyznać Magdzie (Magda Łaska ) swoje uczucia. Między dziewczynami dochodzi do dramatycznej awantury . Okazuje się, że Witek ( Rafał Cieszyński) jest nosicielem wirusa Hiv, a Magda też może być zarażona.

Jak skończy się ta zagmatwana i tragiczna historia dowiemy się z 20. odcinka "Hotelu 52", który zostanie wyemitowany 14 października.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje