Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Troje pod jednym dachem

Natalia (Laura Samojłowicz), Artur (Krzysztof Kwiatkowski) i Gabriel Piotrowski (Kajtek) razem pod jednym dachem! Taka sytuacja z reguły staje się zarzewiem spięć i konfliktów. Natalia pomaga Kajtkowi, a Artur na dosyć znoszenia obecności nieproszonego gościa. Ich związek przeżywał wiele wzlotów i upadków. Czy kolejny raz wystawi na próbę związek głównych bohaterów?


Artur (Krzysztof Kwiatkowski) spieszy się na samolot do Gdańska. Leci do Trójmiasta w sprawach służbowych. Tuż obok Kajtek (Gabriel Piotrowski) robi codzienną porcję pompek. Zagaduje Górskiego, ten jednak nie jest skory do rozmów. Artura denerwuje obecność nieproszonego gościa. Nie podoba mu się także swobodne podejście Kajtka do życia. - Nie chce mu się ani studiować, ani pracować - mówi Krzysztof Kwiatkowski. - Zupełnie inaczej niż mój bohater. Na odchodnym Artur ścina się z 

Reklama

Natalią (Laura Samojłowicz). Stawia ją pod murem - Kajtek ma się wyprowadzić do jego powrotu. Lipskiej zależy na dobrych stosunkach z Arturem, ale też żal jej Kajtka. Chłopak żyje z dnia na dzień, bez większych zobowiązań. Czy Natalia poprosi chłopaka o znalezienie nowego noclegu?

Po wyjeździe Artura Kajtek przejmuje inicjatywę - czeka na Natalię przed jej samochodem. Lipska jest wykończona całodziennym chodzeniem po urzędach i Kajtek zabiera ją do znajomych na próbę tańca. Pokazuje Natalii kroki, zaprasza do wspólnej zabawy.

Lipska zapomina o dniu pełnym zmartwień. Na tym się jednak nie zakończy...Artur , który wcześniej wróci z wyjazdu służbowego, zastanie w domu szalejącą imprezę. Natalia zaprosiła do mieszkania znajomych Kajtka. Artur będzie wściekły. Zmęczony ciężkim dniem marzył o spokojnym wieczorze w towarzystwie Natalii.

Emisja 5. odcinka "Hotelu 52" 4 października o godzinie 21.00.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje