Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tomasz Stockinger w roli mordercy!

Tomasz Stockinger, szerokiej widowni znany z roli doktora Pawła Lubicza w serialu "Klan", wystąpi gościnnie w jednym z odcinków polsatowskiego "Hotelu 52".

Zdradzamy, że Tomasz Stockinger wcieli się w postać dyrektora banku, który będzie miał na sumieniu popełnienie poważnego przestępstwa. Popularny aktor pojawi się w 13. odcinku serialu. Jego nowy bohater nazywa się Wiktor Mrugała. W serialowym hotelu zjawi się razem z żoną Alicją (Bożena Krzyżanowska) na prośbę syna Piotra (Sławomir Doliniec). Młody Mrugała będzie chciał przedstawić rodzicom swoją nową ukochaną Dominikę (Marta Dobecka). Na jaw wyjdzie, że Wiktor bardzo dobrze zna dziewczynę syna. Ba, jeszcze niedawno miał z nią romans! Porzucił ją, gdyż domagała się, aby bankier rozwiódł się z Alicją. A teraz, poprzez związek z Piotrkiem, Dominika chce zemścić się na Wiktorze.

Reklama

- Pod wpływem złej kobiety mój bohater uwikła się w kryminalną historię - zdradza Tomasz Stockinger.

- Będzie miała ona bardzo poważne konsekwencje, a cena, jaką przyjdzie mu zapłacić, okaże się naprawdę wysoka.

Wiktor dokona morderstwa, za które trafi do więzienia.

- Mam nadzieję, że moje pojawienie się na ekranie wywoła pewną refleksję u widza - że za każdy zły uczynek prędzej czy później spotyka człowieka kara - podkreśla Tomasz Stockinger.

- Tak to już jest na tym świecie, że zło przyciąga zło.

Serialowy Wiktor bardzo sobie chwali pracę na planie "Hotelu 52".

- Aż szkoda, że był to tylko epizod - mówi aktor. - Bardzo podobała mi się atmosfera pracy. Świetnie grało mi się razem z Martą Dobecką. Choć to młodziutka aktorka, doskonale potrafiła wczuć się w swoją rolę.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje